О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 172/24-5 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14 марта 2014 года № 193/27-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 марта 2014 года № 4039. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2015 года № 01-04/1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 15.01.2015 № 01-04/1).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 172/24-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3942, опубликовано 17 января 2014 года в районных газетах «Вести Акмола», «Ақмол ақпараты») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 484 019 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 700 734 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 507 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 91 902 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 682 876 тысяч тенге;
2) затраты – 14 919 618,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 891 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 55 560 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 669 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -486 490,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 486 490,3 тысяч тенге:
поступления займов – 55 560 тысяч тенге;
погашение займов – 4 669 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 435 599,3 тысяч тенге.»;
в подпункте 2) пункта 5:
абзац восьмой изложить в новой редакции:
«69 622 тысяч тенге – на возмещение убытков землепользователям или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны;»;
дополнить абзацами девятым и десятым следующего содержания:

Целиноград аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 172/24-5 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 наурыздағы № 193/27-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 наурызда № 4039 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 01-04/1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 15.01.2015 № 01-04/1 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 172/24-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3942 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Вести Акмола», «Ақмол ақпараты» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 484 019 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 700 734 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 507 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 91 902 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 682 876 мың теңге;
2) шығындар – 14 919 618,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 50 891 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 55 560 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 669 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -486 490,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 486 490,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 55 560 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 669 мың теңге;
бюджет қаражатының қалдықтарының қозғалысы - 435 599,3 мың теңге.»;
5 тармақтың 2) тармақшасында:
сегізінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«69 622 мың теңге - Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге;»;
келесі мазмұндағы тоғызыншы және оныншы азат жолдарымен толықтырылсын:

«10 000 тысяч тенге – на разработку градостроительной документации;
9 543 тысяч тенге – на завершение отопительного сезона объектов теплоснабжения.»;
подпункт 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
«2) из областного бюджета:
465 525,5 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
219 853,3 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
483 335,5 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы в сельских населенных пунктах;
913 068 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства;
131 204 тысяч тенге – на развитие транспортной инфраструктуры;
7 703 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата                                  М.Байшолаков
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Целиноградского района                Б.Мауленов
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Целиноградского
района»                                    А.Ибраева
Приложение
к решению Целиноградского
районного маслихата

«10 000 мың теңге – қалақұрылыс құжаттамаларын дайындауға;
9 543 мың теңге – жылумен қамту объектілерінің жылу беру маусымын аяқтауға.»;
6 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«2) облыстық бюджеттен:
465 525,5 мың теңге – білім беру нысандарын салу және реконструкциялауға;
219 853,3 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
483 335,5 мың теңге – ауылдық елді мекендерде жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
913 068 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
131 204 мың теңге – көлік инфрақұрылымын дамытуға;
7 703 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға.»;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   М.Байшолақов
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Целиноград ауданының әкімі                 Б.Мауленов
«Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        А.Ыбраева
Целиноград аудандық мәслихатының