О внесении изменений и дополнений в решение Шортандинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № С-23/2 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 20 сентября 2014 года № С-33/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 сентября 2014 года № 4368. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 8 января 2015 года № 11)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 08.01.2015 № 11).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Акмолинского областного маслихата от 29 августа 2014 года № 5С-29-2 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № С-23/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3954, опубликованное 18 января 2014 года в районной газете «Вести» и 18 января 2014 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 218 763 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 604 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 621,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 90 089,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 520 052 тысяч тенге;
2) затраты – 3 221 263,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 89 077,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 96 668,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 591 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-91 578,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 578,2 тысяч тенге.»;
подпункты 1)2) пункта 4 изложить в новой редакции:

Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № С-23/2 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қыркүйектегі № С-33/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 қыркүйекте № 4368 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 11 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 08.01.2015 № 11 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 29 тамыздағы № 5С-29-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімі негізінде Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № С-23/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3954 тіркелген, 2014 жылдың 18 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2014 жылдың 18 қаңтарында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 218 763 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 604 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 621,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 90 089,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 520 052 мың теңге;
2) шығындар - 3 221 263,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 89 077,3 мың теңге, соның ішінде: бюджеттік кредиттер – 96 668,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 591 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (-91 578,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 91 578,2 мың теңге.»;
4 тармақ 1)2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:

«1) на приобретение и установку блочно-модульных котельных для объектов образования в сумме 78 734,5 тысяч тенге;
2) на приобретение спортивного инвентаря для школ в сумме 1 777,7 тысяч тенге»;
пункт 4 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
«9) на подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения в сумме 10 000 тысяч тенге»;
пункт 5 дополнить подпунктами 2)3)4)5) следующего содержания:
«2) на реконструкцию водопроводных сетей и сооружений села Раевка в сумме 9 251,4 тысяч тенге;
3) на реконструкцию водопроводных сетей села Новоселовка в сумме 5 174,4 тысяч тенге;
4) на разработку ПСД на реконструкцию водопроводных сетей в селе Камышенка в сумме 2 780 тысяч тенге;
5) на разработку ПСД на реконструкцию водопроводных сетей поселка Шортанды (3 очередь) в сумме 2 600 тысяч тенге»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Учесть в бюджете района на 2014 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 96 668,3 тысяч тенге.»;
приложение 1 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № С-23/2 изложить в новой редакции, согласно приложения 1 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Балгужин
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО
Аким Шортандинского района                 Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного маслихата

«1) білім беру объектілер үшін блок-модульдік қазандық сатып алуға және орнатуға 78 734,5 мың теңге сомасында;
2) мектептерге спорттық құралдарын сатып алуға 1 777,7 мың теңге сомасында»;
4 тармақ 9) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«9) жылумен жабдықтаушы объектілерді жылу беру маусымына дайындауға 10 000 мың теңге сомасында»;
5 тармақ 2)3)4)5) тармақшалармен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«2) Раевка ауылының суқұбыры желілерін және ғимараттарын қайта құруға 9 251,4 мың теңге сомасында;
3) Новоселовка ауылының суқұбыры желілерін қайта құруға 5 174,4 мың теңге сомасында;
4) Камышенка ауылының суқұбыры желілерін қайта құруға ЖСҚ әзірлеуге 2 780 мың теңге сомасында;
5) Шортанды кентінің суқұбыры желілерін қайта құруға ЖСҚ әзірлеуге (3 кезек) 2 600 мың теңге сомасында»;
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«8. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 96 668,3 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер есепке алынсын.»;
аудандық мәслихаттың «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № С-23/2 шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            К.Балғожин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ
Шортанды ауданының әкімі                   Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық мәслихатының