Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей для участия в сходе местного сообщества поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25 сентября 2014 года № 5С-34/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 октября 2014 года № 4419. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2016 года № 6С-9/5
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 09.12.2016 № 6С-9/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с Типовыми правилами проведения раздельных сходов местного сообщества", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области.
2. Утвердить количественный состав представителей жителей для участия в сходе местного сообщества поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
XXХІV (внеочередной)
сессии районного маслихата
Т.Джалмагамбетов
Секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов
СОГЛАСОВАНО
Аким Бурабайского района Т.Ташмагамбетов
Утверждены
решением
Бурабайского
районного маслихата
от 25 сентября 2014
года № 5С-34/6
Правила проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
1. Общие положения
1. Настоящие Правила проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и устанавливают порядок проведения раздельных сходов местного сообщества жителей поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области.

Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 5С-34/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қазанда № 4419 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6С-9/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 09.12.2016 № 6С-9/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 39-3 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысымен бекітілген Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларына сәйкес Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасы бекітілсін.
2. Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХІV (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы
Т.Жалмағамбетов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
КЕЛІСІЛДІ
Бурабай ауданының әкімі Т.Ташмағамбетов
Бурабай аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 5С-34/6 шешімімен
бекітілген
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасы
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-3 бабының 6 тармағына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес әзірленді және Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін белгілейді.

2. Раздельные сходы местного сообщества жителей поселка (далее - раздельные сходы) на территории поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области созываются и проводятся с целью избрания представителей для участия в сходе местного сообщества.
2. Порядок проведения раздельных сходов
3. Раздельный сход местного сообщества созывается акимом поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области.
Проведение раздельных сходов допускается при наличии положительного решения акима Бурабайского района Акмолинской области на проведение сходов местного сообщества.
4. О времени, месте созыва раздельных сходов и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается не позднее, чем за десять календарных дней до дня их проведения через районные газеты "Бурабай" и "Луч" или иными способами.
5. Проведение раздельных сходов в пределах поселка Бурабай (в том числе микрорайона Коркем, села Окжетпес, села Сарыбулак) Бурабайского района Акмолинской области организуется акимом поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области.
6. Перед открытием раздельных сходов проводится регистрация присутствующих жителей поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области имеющих право в нем участвовать.
7. Раздельные сходы открываются акимом поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельных сходов является аким поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области или уполномоченное им лицо.
Для оформления протоколов раздельных сходов открытым голосованием избирается секретарь по каждому участку раздельного схода.
8. Кандидатуры представителей жителей поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода в соответствии с утвержденным количественным составом.
9. Голосование проводится открытым способом персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшие голоса участников раздельного схода.
10. На раздельном сходе ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в аппарат акима поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области.
Приложение 1
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 25 сентября 2014
года № 5С-34/6
Количественный состав представителей местного сообщества поселка Бурабай Бурабайского района Акмолинской области для участия в сходе местного сообщества
Границы
Количество представителей жителей поселка Бурабай (человек)
Для членов местного сообщества проживающих в границах:
село Окжетпес;
пансионат Окжетпес;
Голубой Залив
8
Для членов местного сообщества проживающих в границах:
село Сарыбулак;

2. Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кенті тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындары (бұдан әрі – бөлек жиын) жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін өкілдерді сайлау мақсатында шақырылады және өткізіледі.
2. Бөлек жиындарды өткізу тәртібі
3. Бөлек жиынды Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің әкімі шақырады.
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімінің жергілікті қоғамдастық жиынын өткізуге оң шешімі бар болған жағдайда бөлек жиынды өткізуге болады.
4. Жергілікті қоғамдастық халқы жиындардың шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттері арқылы немесе өзге де тәсілдермен олар өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірілмей хабардар етіледі.
5. Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің (соның ішінде Көркем шағын ауданының, Оқжетпес ауылының, Сарыбұлақ ауылының) шегінде бөлек жиынды өткізуді Ақмола облысы Бурабай ауданының Бурабай кентінің әкімі ұйымдастырады.
6. Бөлек жиынды ашудың алдында Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің тұрғындары қатысып отырған және оған қатысуға құқығы бар тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
7. Бөлек жиынды Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға бөлек жиынның төрағасы болып табылады.
Бөлек жиынның хаттамасын рәсімдеу үшін ашық дауыспен хатшы сайланады.
8. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің тұрғындары өкілдерінің кандидатураларын бекітілген сандық құрамға сәйкес бөлек жиынның қатысушылары ұсынады.
9. Дауыс беру ашық түрде әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Бөлек жиын қатысушыларының ең көп дауыстарына ие болған кандидаттар сайланған болып есептеледі.
10. Бөлек жиында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және оны Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кенті әкімінің аппаратына береді.
Бурабай аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 5С-34/6 шешіміне
қосымша
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Шекаралары
Бурабай кентінің тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
Келесі шекараларда тұратын жергілікті қоғамдастықтың мүшелері үшін:
Оқжетпес ауылы;
Оқжетпес пансионаты;
Голубой Залив
8
Келесі шекараларда тұратын жергілікті қоғамдастықтың мүшелері үшін:
Сарыбұлақ ауылы;

поселок Бурабай: улица Садовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40; улица 2-я Аэродромная, улица Андыкожа Батыра, улица Аэродромная 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 35, 37, 39, 43, 47, 51, 51а, 53, 66; улица Биржан Сала 3, 6, 11, 13, 14, 15, 22, 25, улица Богембай батыра 3, 5, 5а, 6, 7, 11, улица Кенесары 35, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 98; улица Табигат, улица Укили Ибрая 1, 8; улица Щорса 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 17, 19; улица Юбилейная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22; улица Лесная 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; микрорайон Коркем, улица Обозная 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 12, 12а, 12б, 14а, 14, 15, 16; улица Озерная 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5-1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
10
Для членов местного сообщества проживающих в границах:
поселок Бурабай: улица Алимусиных 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/3, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; улица Дорожкиных 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; улица Жумабаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 24, 26; улица Интернациональная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 71, 73, 75, 77, 79, 81; улица Киснеревых 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 29, 31, 35; улица Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36.
10
Для членов местного сообщества проживающих в границах:
поселок Бурабай: улица Школьная 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 22, 22а, 25, 27, 29, 37а, 43; Парк Дача; улица 2-я Советская 1, 2, 3, 5, 6, 6а, 7, 7а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; улица Джамбула 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45а, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 67; улица Казахстанская 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49/1, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 89а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139; улица Кенесары 3, 9, 10, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32а, 34, 36; улица Комсомольская 1, 2, 4, 6, 8, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 30; улица Набережная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 76а, 76б, 77, 78, 79; улица Советская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 20а, 21, 22, 24, 26, 27, 32, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
12

Бурабай кенті: Садовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40; 2-я Аэродромная көшесі, Андықожа Батыр көшесі, Аэродромная көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 35, 37, 39, 43, 47, 51, 51а, 53, 66; Біржан Сал көшесі 3, 6, 11, 13, 14, 15, 22, 25, Бөгембай батыр көшесі 3, 5, 5а, 6, 7, 11, Кенесары көшесі 35, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 98; Табиғат көшесі, Үкілі Ыбрай көшесі 1, 8; Щорс көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 17, 19; Юбилейная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22; Лесная көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Көркем шағын ауданы, Обозная көшесі 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 12, 12а, 12б, 14а, 14, 15, 16; Озерная көшесі 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5-1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
10
Келесі шекараларда тұратын жергілікті қоғамдастықтың мүшелері үшін:
Бурабай кенті: Алимусиндер көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/3, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Дорожкиндер көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; Жұмабаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 24, 26; Интернациональная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Киснеревых көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 29, 31, 35; Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36.
10
Келесі шекараларда тұратын жергілікті қоғамдастықтың мүшелері үшін:
Бурабай кенті: Школьная көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 22, 22а, 25, 27, 29, 37а, 43; Дача паркі; 2-ші Советская көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 6а, 7, 7а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Жамбыл көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45а, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 67; Қазақстан көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49/1, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 89а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139; Кенесары көшесі 3, 9, 10, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32а, 34, 36; Комсомольская көшесі 1, 2, 4, 6, 8, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 30; Набережная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 76а, 76б, 77, 78, 79; Советская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 20а, 21, 22, 24, 26, 27, 32, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
12