О внесении дополнений в постановление акимата области от 5 мая 2014 года № 136 "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 8 августа 2014 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 сентября 2014 года № 4024. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 27 мая 2015 года № 174
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 27.05.2015 № 174 (порядок введения в действие см. п. 5).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан № 249 от 14 августа 2013 года "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 5 мая 2014 года № 136 "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Актюбинской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3939, опубликованное 24 июня 2014 года в газетах "Ақтөбе", "Актюбинский вестник") следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Актюбинской области", утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 11 следующего содержания "11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственных услуг отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.";
дополнить приложением 4 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление внутренней политики Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А.Мухамбетов
Приложение 4
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 5 мая 2014 года № 136
Приложение
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 08 августа 2014 года № 286
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги

Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 5 мамырдағы № 136 "Ақтөбе облысының аумағында таралатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 8 тамыздағы № 286 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 қыркүйекте № 4024 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 174 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 27.05.2015 № 174 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5 т. қараңыз).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкiмдігінің 2014 жылғы 5 мамырдағы № 136 "Ақтөбе облысының аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3939 болып тіркелген, "Ақтөбе", "Актюбинский вестник" газеттерінде 2014 жылғы 24 маусымда жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғардағы көрсетілген қаулымен бекітілген "Ақтөбе облысының аумағында таралатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
мына мазмұндағы 11-тармақпен толықтырылсын "11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшілерінің (қызметкерлерінің) өзара қимылдарының сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес- процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
осы қаулының қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Ақтөбе облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А.Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 5 мамырдағы № 136
қаулысына 4-қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 тамыздағы
№ 286 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы