О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 168 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Актюбинского областного маслихата от 08 октября 2014 года № 247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 октября 2014 года № 4043. Прекратил действие в связи с истечением срока применения – (письмо Актюбинского областного маслихата от 8 июня 2015 года № 06-01-02/286).
Сноска. Прекратил действие в связи с истечением срока применения – (письмо Актюбинского областного маслихата от 08.06.2015 № 06-01-02/286).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 168 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3728, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 21 января 2014 года № 8-9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "123 749 941,9" заменить цифрами "122 719 802,9",
в том числе по:
налоговым поступлениям -
цифры "37 457 196,7" заменить цифрами "35 738 221,8";
неналоговым поступлениям -
цифры "483 041" заменить цифрами "1 172 220";
дополнить строкой следующего содержания:
"поступления от продажи основного капитала - 407 тысяч тенге";
поступлениям трансфертов -
цифры "85 809 704,2" заменить цифрами "85 808 954,1";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "129 512 600,9" заменить цифрами "128 423 469,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "4 778 006,7" заменить цифрами "587 127", в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "5 004 954" заменить цифрами "4 988 954";
погашение бюджетных кредитов -
цифры "226 947,3" заменить цифрами "4 401 827";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "863 623" заменить цифрами "903 490", в том числе,
дополнить строкой следующего содержания:
"поступление от продажи финансовых активов государства - 133 тысячи тенге";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-11 404 288,7" заменить цифрами "-7 194 284";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "11 404 288,7" заменить цифрами "7 194 284".

Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 08 қазандағы № 247 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қазанда № 4043 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты әрекетін тоқтатты – (Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 8 маусымдағы № 06-01-02/286 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты әрекетін тоқтатты – (Ақтөбе облыстық мәслихатының 08.06.2015 № 06-01-02/286 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3728 тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 8-9 жарияланған) облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"123 749 941,9" деген цифрлар "122 719 802,9" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша -
"37 457 196,7" деген цифрлар "35 738 221,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша -
"483 041" деген цифрлар "1 172 220" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 407 мың теңге";
трансферттер түсімдері бойынша -
"85 809 704,2" деген цифрлар "85 808 954,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"129 512 600,9" деген цифрлар "128 423 469,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"4 778 006,7" деген цифрлар "587 127" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"5 004 954" деген цифрлар "4 988 954" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"226 947,3" деген цифрлар "4 401 827" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"863 623" деген цифрлар "903 490" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 133 мың теңге";
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-11 404 288,7" деген цифрлар "-7 194 284" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"11 404 288,7" деген цифрлар "7 194 284" деген цифрлармен ауыстырылсын.

138 034
3
Специализированная медицинская помощь
6 830 921
253
Управление здравоохранения области
6 830 921
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе, связанные с употреблением психоактивных веществ
3 096 225
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
351 557
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
331 621
021
Обеспечение онкогемотологических больных химиопрепаратами
161 376
05
3
253
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
523 270
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
165 371
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 123 790
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
27 364
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 050 347
4
Поликлиники
12 571 710
253
Управление здравоохранения области
12 571 710
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
961 403
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
300 295
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
10 918 688
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
391 324
5
Другие виды медицинской помощи
796 265
253
Управление здравоохранения области
796 265
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
751 213
029
Областные базы спецмедснабжения
45 052
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 051 818
253
Управление здравоохранения области
1 734 055
05
9
253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

138 034
3
Мамандандырылған медициналық көмек
6 830 921
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 830 921
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде, психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 096 225
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
351 557
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
331 621
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
161 376
05
3
253
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ, бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
523 270
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
165 371
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 123 790
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
27 364
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 050 347
4
Емханалар
12 571 710
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 571 710
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
961 403
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
300 295
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
10 918 688
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
391 324
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
796 265
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
796 265
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
751 213
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
45 052
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 051 818
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 734 055
05
9
253
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 732
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4 329
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 680
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
27 850
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 850
270
Управление по инспекции труда области
53 317
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
44 395
003
Капитальные расходы государственного органа
8 922
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
24 432 582,5
1
Жилищное хозяйство
8 593 338,6
253
Управление здравоохранения области
38 953,6
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
38 953,6
261
Управление образования области
222 764
07
1
261
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
198 263
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
24 501
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
17 777,5
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
17 777,5
271
Управление строительства области
8 274 406,8
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 636 812
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 637 594,8
273
Управление культуры, архивов и документации области
18 914,9
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
16 614,9
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 732
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 329
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
19 680
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
27 850
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 850
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
53 317
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 395
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 922
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
24 432 582,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 593 338,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
38 953,6
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
38 953,6
261
Облыстың білім басқармасы
222 764
07
1
261
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
198 263
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
24 501
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
17 777,5
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 777,5
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 274 406,8
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 636 812
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 637 594,8
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
18 914,9
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 614,9
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

7 881 290,6
1
Сельское хозяйство
6 636 396,1
255
Управление сельского хозяйства области
6 636 396,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
63 976
002
Поддержка семеноводства
82 403
003
Капитальные расходы государственного органа
7 200
010
Государственная поддержка племенного животноводства
2 381 287
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 072 173,7
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 676,8
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
580 933,2
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
79 992
10
1
255
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 740
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
51 872
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
110 668
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
11 984
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
595
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
37 780
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
18 562,4
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 011 051
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
7 316
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
151 630
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

7 881 290,6
1
Ауыл шаруашылығы
6 636 396,1
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 636 396,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 976
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
82 403
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 200
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
2 381 287
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 072 173,7
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 676,8
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
580 933,2
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
79 992
10
1
255
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 740
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
51 872
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
110 668
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
11 984
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
595
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
37 780
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
18 562,4
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 011 051
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
7 316
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
151 630
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

17 573
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
313 097
269
Управление по делам религий области
51 576
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
14 186
003
Капитальные расходы государственного органа
2 144
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 721
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
30 525
271
Управление строительства области
3 760 713,6
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
3 460 713,6
13
9
271
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
300 000
275
Управление предпринимательства области
2 147 952
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
14 000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 937 335
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
51 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
69 617
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
76 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 807 922,3
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов"
1 160 358
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
23 032
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов"
1 605 348,3
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
19 184
280
Управление индустриально-инновационного развития области
85 365
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности

17 573
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
313 097
269
Облыстың дін істері басқармасы
51 576
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 186
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 144
004
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
4 721
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
30 525
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 760 713,6
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 460 713,6
13
9
271
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
300 000
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 147 952
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
14 000
008
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 937 335
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
51 000
016
"Бизнестің жол картасы -2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
69 617
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
76 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 807 922,3
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 160 358
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
23 032
037
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
1 605 348,3
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
19 184
280
Облыстың индустриялдық-инновациялық даму басқармасы
85 365
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер