Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток в городе Актобе
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 23 июня 2014 года № 1875. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 июля 2014 года № 3972. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 26 августа 2016 года № 3544
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 26.08.2016 № 3544 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Ақтөбе қаласында автодүкендерден және (немесе) шатырлардан көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 23 маусымдағы № 1875 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 шілдеде № 3972 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 3544 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 26.08.2016 № 3544 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 2 статьи 10, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года "Об утверждении Правил внутренней торговли", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 10 бабы 2 тармағының 3) тармақшасына, 27 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток в городе Актобе, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города К. Алимова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Умаров
Приложение к
постановлению акимата
города Актобе
от 23 июня 2014 года
№ 1875
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток в городе Актобе
Места реализации
1
улица Кереева, 2
2

1. Ақтөбе қаласында автодүкендерден және (немесе) шатырлардан көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Әлімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Омаров
Ақтөбе қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 23 маусымдағы
№ 1875 қаулысына қосымша
Ақтөбе қаласында автодүкендерден және (немесе) шатырлардан көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Сату орындары
1
Кереев көшесі, 2
2