О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 121 "О бюджете Алгинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 28 мая 2014 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 июня 2014 года № 3932. Утратило силу – решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 182
Сноска. Утратило силу – решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 182.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 121 «О бюджете Алгинского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3751, опубликованное 28 января 2014 года в районной газете «Жұлдыз-Звезда» № 4-5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «4 835 104» заменить цифрами «5 013 737»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «3 135 104» заменить цифрами «3 313 737»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «4 816 002,8» заменить цифрами «4 994 635,8»;
2) в пункте 9:
в абзаце четвертом цифры «4 200» заменить цифрами «65 087»;
в абзаце пятом цифры «4 000» заменить цифрами «33 593»;
в абзаце девятом цифры «81 450» заменить цифрами «142 391»;

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 121 "2014-2016 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 155 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 маусымда № 3932 болып тіркелді. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 182 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 және 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 121 «2014-2016 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3751 тіркелген, 2014 жылғы 28 қаңтарда аудандық «Жұлдыз-Звезда» газетінің № 4-5 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«4 835 104» деген сандары «5 013 737» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«3 135 104» деген сандары «3 313 737» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«4 816 002,8» деген сандары «4 994 635,8» сандарымен ауыстырылсын;
2) 9 тармақта:
төртінші абзацтағы «4 200» сандары «65 087» сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «4 000» сандары «33 593» сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы «81 450» сандары «142 391» сандарымен ауыстырылсын;

в абзаце десятом цифры «24 300» заменить цифрами «29 288» и дополнить абзацами следующего содержания:
«на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций – 8 900 тысяч тенге;
на разработку генеральных планов населенных пунктов – 13 324 тысяч тенге»;
3) приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
маслихата
Л. Грачева
Секретарь районного
маслихата
А. Кайрушев

оныншы абзацтағы «24 300» сандары «29 288» сандарымен ауыстырылсын және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 8 900 мың теңге;
елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеуге – 13 324 мың теңге»;
3) көрсетілген шешімдегі 15 қосымшалар осы шешімдегі 12 қосымшаларғасәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Л. Грачева
Аудандық мәслихат
хатшысы
А. Кайрушев

2000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10502
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5304
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4428
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
770
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
81223,4
1
Сельское хозяйство
29604,4
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
24348
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14191
003
Капитальные расходы государственного органа
500
006
Организация санитарного убоя больных животных
2000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
660
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6997
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5256,4
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5256,4
6
Земельные отношения
8688
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8688
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района(города областного значения)
7488
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1000
007
Капитальные расходы государственного органа
200
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
42931
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
42931
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
42931
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21486
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21486
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
21486
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8162
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

2000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10502
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5304
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4428
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
770
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
81223,4
1
Ауыл шаруашылығы
29604,4
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
24348
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14191
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
660
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6997
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5256,4
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5256,4
6
Жер қатынастары
8688
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8688
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7488
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
1000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
42931
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
42931
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
42931
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21486
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21486
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
21486
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8162
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу