О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 121 "О бюджете Алгинского района на 2014-2016 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 20 октября 2014 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 октября 2014 года № 4051. Утратило силу – решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 182
Сноска. Утратило силу – решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 182.
В соответствии со статьями 9106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 121 «О бюджете Алгинского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3751, опубликованное 28 января 2014 года в районной газете «Жұлдыз-Звезда» № 4-5) следующие изменения:
1) в пункте1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «5 043 977» заменить цифрами «5 057 576,6»;
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры «1 638 832» заменить цифрами «1 626 443»;
неналоговым поступлениям
цифры «38 050» заменить цифрами «50 558,5»;
поступлениям от продажи
основного капитала
цифры «23 118» заменить цифрами «23 004»;
поступлениям трансфертов
цифры «3 343 977» заменить цифрами «3 357 571,1»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «5 025 557,8» заменить цифрами «5 040 259,3»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «15 434» заменить цифрами «20 990»;
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры «19 446» заменить цифрами «25 002»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «- 98 766,8» заменить цифрами «- 105 424,7»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «98 766,8» заменить цифрами «105 424,7».
2) в пункте 7:
в абзаце втором цифры «19 446» заменить цифрами «25 002»;
3) в пункте 9:
в абзаце втором цифры «79 890» заменить цифрами «86 194»;
в абзаце третьем цифры «19 012» заменить цифрами «32 741»;
в абзаце четвертом цифры «68 087» заменить цифрами «67 970,7»;
в абзаце пятом цифры «33 593» заменить цифрами «33 199»;
в абзаце девятом цифры «142 391» заменить цифрами «138 576,9»;

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 121 "2014-2016 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қазандағы № 169 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қазанда № 4051 болып тіркелді. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 182 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 және 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 121 «2014-2016 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3751 тіркелген, 2014 жылғы 28 қаңтарда аудандық «Жұлдыз-Звезда» газетінің № 4-5 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«5 043 977» деген сандары «5 057 576,6» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салық түсімдері
«1 638 832» деген сандары «1 626 443» сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
«38 050» деген сандары «50 558,5» сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша
«23 118» деген сандары «23 004» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«3 343 977» деген сандары «3 357 571,1» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«5 025 557,8» деген сандары «5 040 259,3» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
«15 434» деген сандары «20 990» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
«19 446» деген сандары «25 002» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
«- 98 766,8» деген сандары «- 105 424,7» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«98 766,8» деген сандары «105 424,7» сандарымен ауыстырылсын;
2) 7 тармақта:
екінші абзацтағы «19 446» сандары «25 002» сандарымен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
екінші абзацтағы «79 890» сандары «86 194» сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «19 012» сандары «32 741» сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «68 087» сандары «67 970,7» сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «33 593» сандары «33 199» сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы «142 391» сандары «138 576,9» сандарымен ауыстырылсын;

в абзаце одиннадцатом цифры «21 000» заменить цифрами «19 825,5»;
в абзаце двенадцатом цифры «7 396» заменить цифрами «6 456»;
4) приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
маслихата
Р. Еркусимова
Секретарь районного
маслихата
А. Кайрушев
Приложение № 1 к решению Алгинского районного маслихата от 20 октября 2014 года № 169

он бірінші абзацтағы «21 000» сандары «19 825,5» сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы «7 396» сандары «6 456» сандарымен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімдегі 15 қосымшалар осы шешімдегі 12 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Р. Еркусимова
Аудандық мәслихат
хатшысы
А. Кайрушев
Алға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қазандағы № 169 шешіміне 1 ҚОСЫМША

5326
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1880,9
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10662
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5864
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4028
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
770
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
79835
1
Сельское хозяйство
28074
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5256,4
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5256,4
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
22817,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14260,6
003
Капитальные расходы государственного органа
500
006
Организация санитарного убоя больных животных
400
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
660
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6997
6
Земельные отношения
8830
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8830
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7630
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, поселков, сел, сельских округов
1000
007
Капитальные расходы государственного органа
200
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
42931
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
42931
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
42931
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35365
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35365
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
35365
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8249
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

5326
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1880,9
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10662
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5864
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4028
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
770
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
79835
1
Ауыл шаруашылығы
28074
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5256,4
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5256,4
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
22817,6
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14260,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
400
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
660
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6997
6
Жер қатынастары
8830
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8830
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7630
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
1000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
42931
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
42931
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
42931
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35365
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35365
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
35365
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8249
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу