О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Байганинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 27 мая 2014 года № 128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 июня 2014 года № 3941. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 июля 2016 года № 28
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.07.2016 № 28.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Байганинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3738, опубликованное 23, 30 января 2014 года в газете № 3, 4 "Жем-Сағыз") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "3 639 767" заменить цифрами "3 665 339";
в том числе:
поступление трансфертов
цифры "982 767" заменить цифрами "1 008 339";
в подпункте 2)
затраты
цифры "3 811 852,7" заменить цифрами "3 837 424,7";
2) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии А. Сәрсен
Секретарь маслихата Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению
№ 128 Байганинского
районного маслихата
от 27 мая 2014 года
Приложение 1 к решению
№ 99 Байганинского
районного маслихата
от 25 декабря 2013 года
Бюджет Байганинского района на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.ДОХОДЫ

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 128 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 маусымда № 3941 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 шілдедегі № 28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 07.07.2016 № 28 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4 тармақшасына және 109 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3738 санымен тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтарда № 3, 4 "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"3 639 767" деген сандар "3 665 339" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
"982 767" деген сандар "1 008 339" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"3 811 852,7" деген сандар "3 837 424,7" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімдегі 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларғасәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сәрсен
Мәслихат хатшысы Б.Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2014 жылғы
27 мамырдағы № 128 шешіміне 1 қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2013 жылғы
25 желтоқсандағы № 99 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР