Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов
Постановление Байганинского районного акимата Актюбинской области от 29 августа 2014 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 сентября 2014 года № 4023.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан" акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Байганинской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов, согласно приложению.
2. Акимам сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ергалиева А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н.Аққұл
СОГЛАСОВАНО:
Председатель избирательной
комиссии Байганинского района
Қ.Аққожа
Утвержден постановлением
акимата Байганинского района
от "29" августа 2014 года № 204
Места для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов

Сайлау өткізу кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 204 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 қыркүйекте № 4023 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес Байғанин аудандық әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Байғанин аудандық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша) сайлау өткiзу кезеңiнде үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округтер әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Ерғалиевке жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: Н.Аққұл
КЕЛІСІЛДІ:
Байғанин аудандық сайлау
комиссияның төрағасы:
Қ.Аққожа
Байғанин аудандық әкімдігінің
2014 жылғы "29" тамыздағы
№ 204 қаулысымен бекітілген
Сайлау өткізу кезеңінде үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Байганинского района Актюбинской области от 01.11.2023 № 233 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование сельских округов, населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Количество
Карауылкелдинский сельский округ
1
село Карауылкелды
Информационный стенд перед зданием государственного коммунального предприятия "Байганинская районная больница" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление здравоохранения Актюбинской области", улица Асау батыра, № 10
1
Информационный стенд перед зданием Республиканского государственного учреждения "Байганинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Актюбинской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан", улица Барак батыра, № 54
1
2
село Кокбулак
Стенд перед зданием Кокбулакского сельского клуба, улица Сартобе, № 23
1
3
село Косарал
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Косаральская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Болашак, № 13
1
Жанажолский сельский округ
4
село Оймауыт
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени С.Жиенбаева" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Билим, № 13
1
Жаркамысский сельский округ
5
село Жаркамыс
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Жаркамысская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Байгетобе, № 17
1
6
село Актам
Стенд перед зданием Актамского медицинского пункта, улица Жагалау, № 2
1
7
село Каражар
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Каражарская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Орталык, № 2 а
1
Копинский сельский округ
8
село Ебейти
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Копинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Жагалау, № 2
1
9
село Копа
Стенд перед зданием Копинского медицинского пункта, улица Актан, № 42
1
10
село Айрык
Стенд перед зданием Айрыкской модельной сельской библиотеки, улица Айрык, № 8
1
11
село Коптогай
Стенд перед зданием Коптогайского медицинского пункта, улица Коптогай № 2/1
1
Ащынский сельский округ
12
село Ногайты
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Сагизская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Жагалау, № 11
1
Сартогайский сельский округ
13
село Алтай батыр
Стенд перед зданием Алтайской модельной сельской библиотеки, улица Булак, № 30
1
14
село Баршакум
Стенд перед зданием Баршакумского сельского клуба, улица Жагалау, № 40
1
15
село Шукырши
Стенд перед зданием Шукыршинского медицинского пункта, улица Сарыозек, № 1
1
Колтабанский сельский округ
16
село Кораши
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Карабулакская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Карабулак, № 12
1
17
село Жарлы
Стенд перед зданием центрального рынка, улица Ардагерлер, № 5
1
18
село Жынгылдытогай
Стенд перед зданием Жынгылдытогайского медицинского пункта, улица Наркеткен, № 5
1
Кызылбулакский сельский округ
19
село Кемерши
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К.Жазыкова" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Орталык, № 35 б
1
20
село Булактыкол
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Булактыкольская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области", улица Соркол, № 3
1
21
село Жанатан
Стенд перед зданием Жанатанского сельского клуба, улица Каратас, № 11
1
Миялинский сельский округ
22
село Миялы
Стенд перед зданием Миялинского сельского клуба, улица Жем, № 19
1
23
село Дияр
Стенд перед зданием Диярского медицинского пункта, улица Мектеп, № 5
1
ВСЕГО:
23

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімдігінің 01.11.2023 № 233 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық округтер, елдi мекен атаулары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Саны
Қарауылкелдi ауылдық округi
1
Қарауылкелдi ауылы
"Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Байғанин аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдындағы ақпараттық стенд, Асау батыр көшесі, № 10
1
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаменті Байғанин аудандық қазынашылық басқармасы" Республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық стенді, Барақ батыр көшесі, № 54
1
2
Көкбұлақ ауылы
Көкбұлақ ауылдық клубы ғимаратының алдындағы стенді, Сартөбе көшесі, № 23
1
3
Қосарал ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қосарал негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Болашақ көшесі, № 13
1
Жаңажол ауылдық округi
4
Оймауыт ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Жиенбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Білім көшесі, № 13.
1
Жарқамыс ауылдық округi
5
Жарқамыс ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жарқамыс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Бәйгетөбе көшесі, № 17
1
6
Ақтам ауылы
Ақтам медициналық пункті ғимаратының алдындағы стенді, Жағалау көшесі, № 2
1
7
Қаражар ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаражар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Орталық көшесі, № 2 а
1
Қопа ауылдық округi
8
Ебейтi ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қопа орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Жағалау көшесі, № 2
1
9
Қопа ауылы
Қопа медициналық пункті ғимаратының алдындағы стенді, Ақтан көшесі, № 42
1
10
Айрық ауылы
Айрық модельді ауыл кітапханасы ғимаратының алдындағы стенді, Айрық көшесі, № 8
1
11
Көптоғай ауылы
Көптоғай медициналық пункті ғимаратының алдындағы стенді, Көптоғай көшесі, № 2/1
1
Ащы ауылдық округi
12
Ноғайты ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сағыз орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Жағалау көшесі, № 11
1
Сартоғай ауылдық округi
13
Алтай батыр ауылы
Алтай модельді ауыл кітапханасы ғимаратының алдындағы стенді, Бұлақ көшесі, № 30
1
14
Баршақұм ауылы
Баршақұм ауылдық клубы ғимаратының алдындағы стенді, Жағалау көшесі № 40
1
15
Шұқырши ауылы
Шұқырши медициналық пункті ғимаратының алдындағы стенді, Сарыөзек көшесі, № 1
1
Көлтабан ауылдық округi
16
Қораши ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарабұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Қарабұлақ көшесі, № 12
1
17
Жарлы ауылы
Орталық базар ғимаратының алдындағы стенді, Ардагерлер көшесі, № 5
1
18
Жыңғылдытоғай ауылы
Жыңғылдытоғай медициналық пункті ғимаратының алдындағы стенді, Наркеткен көшесі, № 5
1
Қызылбұлақ ауылдық округi
19
Кемерши ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қ.Жазықов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Орталық көшесі, № 35 б
1
20
Бұлақтыкөл ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бұлақтыкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенді, Соркөл көшесі, № 3
1
21
Жаңатаң ауылы
Жаңатаң ауылдық клубы ғимаратының алдындағы стенді, Қаратас көшесі, № 11
1
Миялы ауылдық округi
22
Миялы ауылы
Миялы ауылдық клубы ғимараты алдындағы стенді, Жем көшесі, № 19
1
23
Дияр ауылы
Дияр медициналық пункті ғимаратының алдындағы стенді, Мектеп көшесі, № 5
1
БАРЛЫҒЫ
23