О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 170 "О бюджете Каргалинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 28 мая 2014 года № 225. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 июня 2014 года № 3935. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2014-2016 годы" от 20 декабря 2013 года № 170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3749, опубликовано 30 января 2014 года в районной газете "Қарғалы" за № 5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 856 950" заменить цифрами "2 702 383",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "2 376 950" заменить цифрами "2 222 383";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "2 866 710" заменить цифрами "2 712 143";
пункте 8:
в части абзаца 3:
цифры "190 255,0" заменить цифрами "8 131";
и дополнить абзацами следующего содержания:
12 228 тысяч тенге – на разработку генеральных планов;
3172 тысяч тенге - на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций образования;
2 860 тысяч тенге - на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций культуры.
пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
2 800 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации для строительства модульной котельной и инженерных сетей, монтаж и демонтаж котельной для подключения к системе газоснабжения газового оборудования государственного учреждения "Саздинская средняя школа" в селе Степное Каргалинского района;
2 200 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации для строительства модульной котельной и инженерных сетей, монтаж котельной для подключения к системе газоснабжения газового оборудования государственного.коммунального.казенного.предприятия.."Дошкольная организация "Акбота"" в селе Степное Каргалинского района;
2 200 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации для строительства инженерных сетей, монтаж и демонтаж котельной для подключения.к.системе.газоснабжения.газового.оборудования государственного учреждения "Бородиновская средняя школа-детский сад" в селе.Кайракты Каргалинского района;

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 170 "2014-2016 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 225 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 маусымда № 3935 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2014-2016 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 170 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 3749 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінің № 5 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы
1) тармақшасындағы:
кірістер -
"2 856 950" саны "2 702 383" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"2 376 950" саны "2 222 383" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар –
"2 866 710" саны "2 712 143" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақтағы:
3 азат жолы бөлігінде:
"190 255,0" саны "8 131" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы азат жолдармен толықтырылсын:
бас жоспарларды әзірлеуге – 12 228 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік білім беру мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 3 172 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мәдениет мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 2 860 мың теңге;
9 тармақ келесі мазмұндағы азат жолдармен толықтырылсын:
Қарғалы ауданы Степной ауылындағы "Сазды орта мектебі" мемлекеттік мекеменің газ жабдықтарын газбен жабдықтау жүйесіне қосу үшін модульдік қазандық және инженерлік жүйелердің құрылысына, қазандықты монтаждау және бөлшектеуге жобалық-сметалық құжаттамаларды әзірлеуге – 2 800 мың теңге;
Қарғалы ауданы Степной ауылындағы ""Ақбота" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазнашылық мекеменің газ жабдықтарын газбен жабдықтау жүйесіне қосу үшін модульдік қазандық және инженерлік жүйелердің құрылысына, қазандықты монтаждауға жобалық-сметалық құжаттамаларды әзірлеуге – 2 200 мың теңге;
Қарғалы ауданы Қайрақты ауылындағы "Бородинов орта мектеп-балабақшасы" мемлекеттік мекемеменің газ жабдықтарын газбен жабдықтау жүйесіне қосу үшін инженерлік желілер құрылысына, қазандықты монтаждауға жобалық-сметалық құжаттамаларды әзірлеуге – 2 200 мың теңге;

1 573 тысяч тенге – на строительство трех одноквартирных жилых домов (арендно-коммунальных) в селе Бадамша Каргалинского района;
524 тысяч тенге – на строительство одного одноквартирного жилого дома (арендно-коммунального) в селе Петропавловка Каргалинского района.
2) Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Ж.Мустафина Х.Жылкыбеков
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 28 мая 2014 года № 225
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2013 года № 170
Бюджет Каргалинского района на 2014 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы

Қарғалы ауданы Бадамша ауылындағы үш бірпәтерлік тұрғын үйлердің (жалдамалы-коммуналдық) құрылысына - 1 573 мың теңге;
Қарғалы ауданы Петропавловка ауылындағы бір бірпәтерлік тұрғын үйдің (жалдамалы-коммуналдық) құрылысына - 524 мың теңге.
1) Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Аудандық мәслихатхатшысы
Ж.Мұстафина Х. Жылқыбеков
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 28 мамыр
№ 225 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 170 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Қарғалы ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер