О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 170 "О бюджете Каргалинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 21 октября 2014 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 ноября 2014 года № 4060. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2014-2016 годы" от 20 декабря 2013 года № 170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3749, опубликовано 30 января 2014 года в районной газете "Қарғалы" за № 5) следующие изменения :
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 791 590" заменить цифрами "2 754 515,3",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "2 311 590" заменить цифрами "2 274 503,3";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "2 801 350" заменить цифрами "2 768 319,4";
в пункте 8:
в части абзаца 3:
цифры "28 131" заменить цифрами "70 77,1";
в части абзаца 6:
цифры "45 652" заменить цифрами "44 342";
в части абзаца 7:
цифры "14 572" заменить цифрами "9 928";
в части абзаца 8:
цифры "2 860" заменить цифрами "997";
в пункте 9:
в части абзаца 6:
цифры "150 711,0" заменить цифрами "145 941,2";
в части абзаца 17:
цифры "1 573" заменить цифрами "0";
в части абзаца 18:
цифры "524" заменить цифрами "0";
в пункте 9-1:
цифры "4 010,0" заменить цифрами "2 661";
пункте 10:
цифры "41 670" заменить цифрами "38 670".
2) Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии районного маслихата
И.Кудря
Секретарьрайонного маслихатаХ.Жылкыбеков
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 21 октября 2014 года №241
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2013 года № 170
Бюджет Каргалинского района на 2014 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 170 "2014-2016 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қазандағы № 241 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 қарашада № 4060 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2014-2016 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 170 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 3749 нөмірімен тіркелген, 2014 жылдың 30 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінің № 5 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер-
"2 791 590" саны "2 754 515,3" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"2 311 590" саны "2 274 503,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар –
"2 801 350" саны "2 768 319,4" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақтағы:
3 азат жолы бөлігінде:
"28 131" саны "70 77,1" сандарымен ауыстырылсын;
6 азат жолы бөлігінде:
"45 652" саны "44 342" сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жолы бөлігінде:
"14 572" саны "9 928" сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жолы бөлігінде:
"2 860" саны "997" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақтағы:
6 азат жолы бөлігінде:
"150 711,0" саны "145 941,2" сандарымен ауыстырылсын;
17 азат жолы бөлігінде:
"1 573" саны "0" сандарымен ауыстырылсын;
18 азат жолы бөлігінде:
"524" саны "0" сандарымен ауыстырылсын;
9-1 тармақтағы:
"4 010,0" саны "2 661" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақтағы:
"41 670" саны "38 670" сандарымен ауыстырылсын;
) Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихатхатшысы
И.Кудря Х. Жылқыбеков
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 170 шешіміне 1 ҚОСЫМША
Қарғалы ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер