Об организации оплачиваемых общественных работ
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 31 января 2014 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 февраля 2014 года № 3784
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Мартукского района Актюбинской области от 31.12.2014 № 05-3046).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5 статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, количество рабочих мест, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложения.
2. Государственному учреждению «Мартукский районный отдел занятости и социальных программ» (Г. Алматбаева) обеспечить направление безработных на оплачиваемые общественные работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кузембаеву Б. Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2014 года.
Аким района М. Елеусизов
Приложение к постановлению акимата Мартукского района № 43 от 31 января 2014 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, количество рабочих мест, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование
организаций
Виды общественных
работ (проекты)
Объем
работ
по
догово
ру на
1
челове
ка
(прог
ноз)
(тен
ге)
По плануИсточ
ники
финан
сирова
ния
Количе
ство
рабочих
мест,
человек
Предусмо
тренные
средства,
тысячи
тенге
1234567
1ГУ «Аппарат акима
аульного округа
Аккудык»
ГУ «Аппарат акима
аульного округа
Байнассай»
ГУ «Аппарат акима
аульного округа
Курмансай»
ГУ «Аппарат акима
Мартукского
сельского округа»
ГУ «Аппарат акима
аульного округа
Танирберген»
ГУ «Аппарат акима
Хазретовского
селького округа»
ГУ «Аппарат акима
Байторысайского
сельского округа»
ГУ «Аппарат акима
Карачаевского
сельского округа»
ГУ «Аппарат акима
Каратогайского
сельского округа»
ГУ «Аппарат акима
Кызылжарского
сельского округа»
ГУ «Аппарат акима
Яйсанского
сельского округа»
ГУ «Аппарат акима
Родниковского
сельского округа»
ГУ «Аппарат акима
Хлебодаровского
сельского округа»
«Строительные
работы»,
«Дороги»,
«Благоустрой
ство», «Родные
просторы»,
«Перепись»,
«Сестра
милосердия»,
«Эколог»,
«Спасатель»,
«Сарбазы»,
«Содействие в
проведении
мероприятий»,
«Сельскохозяй
ственные работы»,
«Память»,
199662529875Местный
бюджет
2ГУ «Аппарат акима
Мартукского района»
«Перепись»,
«Благоустрой
ство», «Строитель
ные работы»
199664838Местный
бюджет
3ГУ «Мартукский
районный отдел
занятости и
социальных
программ»
«Перепись»,
«Консультант»
199661240Местный
бюджет
4ГУ «Отдел по делам
обороны Мартукского
района Актюбинской
области»
«Перепись»199663719Местный
бюджет
5ГУ «Мартукский
районный отдел
образования» и
школы района
«Благоустройство»199661240Местный
бюджет
6Мартукский районный
суд Актюбинской
области
«Перепись»,
«Благоустройство»
199663719Местный
бюджет
7ГУ«Отдел внутренних
дел Мартукского
района Департамента
внутренних дел
Актюбинской
области»
«Перепись»199662479Местный
бюджет
8ГУ «Мартукское
лесное хозяйство»
«Питомник»,
«Благоустройство»
19966151557Местный
бюджет
9ГККП «Мартукский
районный Дом
культуры» ГУ
«Мартукский
районный отдел
культуры и развития
языков»
«Содействие в
проведении
мероприятий»,
«Благоустрой
ство», «Строитель
ные работы»
199664719Местный
бюджет
10ГУ «Управление
юстиции Мартукского
района департамента
юстиции Актюбинской
области»
«Перепись»,
«Консультант»
199664719Местный
бюджет
11Филиал
«Территориальный
отдел Мартукского
района Департамента
по исполнению
судебных актов
Актюбинской области
Комитета по
исполнению судебных
актов Министерства
юстиции Республики
Казахстан»
«Перепись»199663719Местный
бюджет
12ГУ «Мартукская
районная
прокуратура
Актюбинской
области»
«Перепись»,
«Благоустройство»
199662479Местный
бюджет
13ГУ «Государственный
архив Мартукского
района»
«Перепись»199661240Местный
бюджет
14Филиал
Государственного
учреждения
«Актюбинская
областная
инспектура по
сортоиспытанию
сельскохозяйствен
ных культур»
Министерства
сельского хозяйства
Республики
Казахстан»
«Мартукский
зернокормовой
государственный
сортоиспытательный
участок»
«Сельскохозяй
ственные работы»
199663719Местный
бюджет
15Мартукский районный
филиал Актюбинской
области
общественного
объединения
«Народно-Демократи
ческая партия «Нур
Отан»
«Перепись»199661240Местный
бюджет
16Филиал РГКП
«Актюбинский
областной центр
санитарно –
эпидемиологической
экспертизы»
Комитета
государственного
санитарно-эпидемио
логического надзора
Министерства
здравоохранения
Республики
Казахстан по
Мартукскому району
«Перепись»199661240Местный
бюджет

Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 43 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 ақпанда № 3784 болып тіркелді
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімінің аппараты басшысының 31.12.2014 № 05-3046 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5 тармақшасына және 20 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, жұмыс орындарының саны, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Мәртөк аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Г. Алматбаева) жұмыссыздарды ақылы қоғамдық жұмысқа жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Б. Күзембаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі М. Елеусізов
Мәртөк ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 43 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, жұмыс орындарының саны, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Мекемелер атауыҚоғамдық
жұмыстардың
түрлері
/жобалары/
Шарт
бойынша
жұмыстар
дың
көлемі,
1 адамға
(болжам)
(теңге)
Жоспар бойыншаҚаржы
ландыру
көздері
Жұмыс
орында
рының
саны,
адам
Қаралған
қаражат,
мың
теңге
1234567
1«Аққұдық ауылдық
округ әкімінің
аппараты» ММ
«Байнассай
ауылдық
округінің әкімі
аппараты» ММ
«Құрмансай
ауылдық округі
әкімінің
аппараты» ММ
«Мәртөк ауыл
аймағы әкімінің
аппараты» ММ
«Тәңірберген
ауылдық округі
әкімінің
аппараты» ММ
«Хазірет ауылдық
округі әкімінің
аппараты» ММ
«Байторысай
селолық округі
әкімінің
аппараты» ММ
«Қарашай селолық
округ әкімінің аппараты» ММ
«Қаратоғай
селолық округі
әкімінің
аппараты» ММ
«Қызылжар
селолық округ
әкімінің
аппараты» ММ
«Жайсаң селолық
округ әкімінің
аппараты» ММ
«Родников
селолық округ
әкімінің
аппараты» ММ
«Хлебодаров
селолық округ
әкімінің
аппараты» ММ
«Құрылыс
жұмыстары»,
«Жолдар»,
«Көркейту»,
«Туған
өлкелер»,
«Санақ»,
«Мейірбан
медбике»,
«Эколог»,
«Құтқарушы», «Сарбаздар»,
«Іс шаралар
өткізуге
жәрдем»,
«Ауыл
шаруашылығы
жұмыстары»,
«Жады»
199662529875Жергілікті
бюджет
2«Мәртөк ауданы
әкімінің
аппараты» ММ
«Санақ»,
«Көркейту»,
«Құрылыс
жұмыстары»
199664838Жергілікті
бюджет
3«Мәртөк аудандық
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі» ММ
«Санақ»,
«Кеңесші»
199661240Жергілікті
бюджет
4«Ақтөбе облысы
Мәртөк ауданының
қорғаныс істері
жөніндегі
бөлімі» ММ
«Санақ»199663719Жергілікті
бюджет
5«Мәртөк аудандық
білім бөлімі» ММ
және ауданның
мектептері
«Көркейту»199661240Жергілікті
бюджет
6Ақтөбе облысы
Мәртөк аудандық
соты
«Санақ»,
«Көркейту»
199663719Жергілікті
бюджет
7«Ақтөбе
облысының ішкі
істер
Департаментінің
Мәртөк аудандық
ішкі істер
бөлімі» ММ
«Санақ»199662479Жергілікті
бюджет
8«Мәртөк орман
шаруашылығы» ММ
«Тәлімбақ»,
«Көркейту»
19966151557Жергілікті
бюджет
9«Мәртөк аудандық
мәдениет және
тілдерді дамыту
бөлімі» ММ
«Мәртөк аудандық
мәдениет Үйі»
МККК
«Іс шаралар
өткізуге
жәрдем»,
«Көркейту»,
«Құрылыс
жұмыстары»
199664719Жергілікті
бюджет
10«Ақтөбе облысы
әділет
департаменті
Мәртөк ауданының
әділет
басқармасы» ММ
«Санақ»,
«Кеңесші»
199664719Жергілікті
бюджет
11«Қазақстан
Республикасы
Әділет
министрлігі Сот
актілерін
орындау
комитетінің
Ақтөбе облысы
сот актілерін
орындау
Департаменті
Мәртөк ауданының
аумақтық бөлімі»
филиал
«Санақ»199663719Жергілікті
бюджет
12«Ақтөбе облысы
Мәртөк аудандық
прокуратура» ММ
«Санақ»,
«Көркейту»
199662479Жергілікті
бюджет
13«Мәртөк
ауданының
мемлекеттік
мұрағаты» ММ
«Санақ»199661240Жергілікті
бюджет
14«Қазақстан
Республикасы
ауыл шаруашылығы
Министрлігінің
«Ауыл
шаруашылығы
дақылдарының
сорттарын сынау
жөніндегі Ақтөбе
облыстық
инспектурасы»
мемлекеттік
мекемесінің
филиалы -
«Мәртөк жемшөп
мемлекеттік сорт
сынау бөлімшесі»
«Ауыл
шаруашылығы
жұмыстары»
199663719Жергілікті
бюджет
15«Нұр Отан
Халықтық-Демокра
тиялық партиясы»
қоғамдық
бірлестігінің
Ақтөбе облысы
Мәртөк аудандық
филиалы
«Санақ»199661240Жергілікті
бюджет
16Қазақстан
Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлігі
Мемлекеттік
санитарлық-эпиде
миологиялық
қадағалау
комитеті «Ақтөбе
облыстық
санитарлық
эпидемиологиялық
сараптама
орталығы» РМҚК
Мәртөк ауданы
бойынша филиалы
«Санақ»199661240Жергілікті
бюджет

17Актюбинский областной филиал РГП на праве хозяйственного ведения «Республиканская ветеринария лаборатория» Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан«Сельскохозяйственные работы»199662479Местный бюджет
Всего30018742,0
Конкретные условия общественных работ: продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных.

17Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің «Республикалық ветеринариялық зертхана» шаруашылық жүргізу құқығындағы РМК Ақтөбе облыстық филиалы«Ауыл шаруашылығы жұмыстары»199662479Жергілікті бюджет
Барлығы30018742,0
Қоғамдық жұмыстың нақты шарттары.
Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күндерімен бес күн құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат. Еңбек ақысы жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген нақты еңбек еткен уақытына, жұмыссыздардың жеке есеп шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады.