О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 127 "О бюджете Мугалжарского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 20 февраля 2014 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 марта 2014 года № 3797. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9, подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 127 "О бюджете Мугалжарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3734, опубликованное 20 января 2014 года в газете "Мугалжар" №3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры "11 936 989" заменить цифрами "12 067 934";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 030 772" заменить цифрами "3 161 717";
в подпункте 2)
затраты
цифры "11 931 679" заменить цифрами "12 056 141,4";
в подпункте 4)
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифры "5 310" заменить цифрами "92 291,5";
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифры "5 310" заменить цифрами "92 291,5";
в подпункте 5)
дефицит бюджета
цифры "-18 001" заменить цифрами "-98 499,9";
финансирование дефицита бюджета
цифры "18 001" заменить цифрами "98 499,9";
в пункте 8
цифры "480 895" заменить цифрами "546 840"
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на благоустройство и озеленение населенных пунктов";
"на развитие городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020";
в пункте 9
цифры "2 549 877" заменить цифрами "2 614 877".
Приложения № 1 и № 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям № 1 и № 2 к настоящему решению.

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 "2014-2016 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 144 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 наурызда № 3797 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабына, 106 баптың 2 тармағының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 "2014-2016 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді тіркеу тізілімінде № 3734 тіркелген, 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Мұғалжар" газетінде № 3 санында жарияланған) шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта
1)тармақшасында
кірістер
"11 936 989" деген сандары "12 067 934" сандарына өзгертілсін;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша
"3 030 772" деген сандары " 3 161 717" сандарына өзгертілсін;
2) тармақшасында
шығындар
"11 931 679" деген сандары "12 056 141,4" сандарына өзгертілсін;
мың теңге;
4) тармақшасында
қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо
"5 310" деген сандары "92 291,5" деген сандарына өзгертілсін;
оның ішінде:
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
"5 310" деген сандары "92 291,5" деген сандарына өзгертілсін;
5) тармақшада
бюджет тапшылығы
"-18 001" деген сандары "-98 499,9" деген сандарына өзгертілсін;
6) тармақшада
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"18 001" деген сандары "98 499,9" деген сандарына өзгертілсін;
8 тармақта
"480 895" деген сандары "546 840" сандарына өзгертілсін
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға";
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға;
9 тармақта
"2 549 877" деген сандары "2 614 877" сандарына өзгертілсін.
Көрсетілген шешімдегі № 1 және № 5 қосымшалары осы шешімдегі № 1 және № 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

6 693,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 800,0
006
Капитальные расходы государственного органа
220,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 726,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
135 673,0
1
Сельское хозяйство
57 387,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 177,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 177,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 000,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
8 000,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
44 210,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16 022,0
003
Капитальные расходы государственного органа
75,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 500,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
14 513,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 100,0
6
Земельные отношения
8 439,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 439,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 339,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
100,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
69 847,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
69 847,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
69 847,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 199,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 199,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
31 199,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 917,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

6 693,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6 800,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
220,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 726,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
135 673,0
1
Ауыл шаруашылығы
57 387,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 177,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5 177,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 000,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
8 000,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
44 210,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 022,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
75,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 500,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
14 513,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 100,0
6
Жер қатынастары
8 439,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 439,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 339,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
69 847,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
69 847,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
69 847,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 199,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 199,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
31 199,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 917,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

300,0
13400,0
продолжение таблицы
№ п/н
Наименование с/о
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" "
045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов"
Всего (тыс.тенге)
1
Кандыагашский городской округ

300,0
13400,0
кестенің жалғасы
№ р/н
Қалалық, ауылдық округтер атауы
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 " Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
045 "Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу"
Барлығы (мың теңге)
1
Қандыағаш қалалық округі