О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 127 "О бюджете Мугалжарского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 26 мая 2014 года № 167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 июня 2014 года № 3927. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9, подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 127 "О бюджете Мугалжарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3734, опубликованное 20 января 2014 года в газете "Мугалжар" № 3) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры "12 410 588" заменить цифрами "12 522 648";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 504 371" заменить цифрами "3 616 431";
в подпункте 2)
затраты
цифры "12 241 808,4" заменить цифрами "12 353 868,4";
2)в пункте 8
цифры "732 507 " заменить цифрами "768 041"
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций образования";
"на организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов".
3) в пункте 9
цифры "2 614 877" заменить цифрами "2 691 403".
Приложения № 1 и № 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям № 1 и № 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь
районного маслихата
районного маслихата
И.Карабасова
С.Салыкбаев
Приложение № 1
к решению Мугалжарского районного маслихата
от 26 мая 2014 года № 167
Приложение № 1 к решению районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 127
Бюджет Мугалжарского района на 2014 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Группа
Подгруппа
Наименование

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 "2014-2016 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 мамырдағы № 167 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 маусымда № 3927 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабына, 106 баптың 2 тармағының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 "2014-2016 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді тіркеу тізілімінде № 3734 тіркелген, 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Мұғалжар" газетінде № 3 санында жарияланған) шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
"12 410 588" деген сандары "12 522 648" сандарына өзгертілсін;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша
"3 504 371" деген сандары "3 616 431" сандарына өзгертілсін;
2) тармақшасында
шығындар
"12 241 808,4" деген сандары "12 353 868,4" сандарына өзгертілсін;
2) 8 тармақта
"732 507" деген сандары "768 041" сандарына өзгертілсін
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"ведомстволық бағыныстағы білім беру мекемелері мен ұйымдарының күрделі шығыстарына";
"ауданның коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыруға".
3) 9 тармақта
"2 614 877" деген сандары "2 691 403" деген сандарына өзгертілсін.
Көрсетілген шешімдегі № 1 және № 5 қосымшалары осы шешімдегі № 1 және № 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы
хатшысы
И.Қарабасова
С.Салықбаев
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 мамырдағы
№ 167 шешіміне № 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 127 шешіміне № 1 қосымша
2014 жылға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ

2 731 528,0
006
Дополнительное образование для детей
76 158,0
9
Прочие услуги в области образования
990 223,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
160 925,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 987,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
10 000,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10 000,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 000,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 145,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
90793,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
829 298,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
829 298,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
298 462,0
2
Социальная помощь
266 323,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 779,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 779,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
263 544,0
002
Программа занятости
114 867,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 260,0
005
Государственная адресная социальная помощь
380,0
006
Оказание жилищной помощи
8 227,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
84 427,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22 904,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
16 875,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 261,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 343,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32 139,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29 292,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения

2 731 528,0
006
Балаларға қосымша білім беру
76 158,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
990 223,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
160 925,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 987,0
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
10 000,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10 000,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
2 000,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
20 145,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
90 793,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
829 298,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
829 298,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
298 462,0
2
Әлеуметтiк көмек
266 323,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 779,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 779,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
263 544,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
114 867,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 260,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
380,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8 227,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
84 427,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22 904,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16 875,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 261,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 343,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32 139,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29 292,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6 693,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7 217,0
006
Капитальные расходы государственного органа
220,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 176,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
140 883,0
1
Сельское хозяйство
57 516,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 177,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 177,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 000,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
8 000,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
44 339,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16 051,0
003
Капитальные расходы государственного органа
175,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 500,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
14 513,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 100,0
6
Земельные отношения
8 498,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 498,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 398,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
100,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
74 869,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
74 869,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
74 869,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
33 086,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
33 086,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
33 086,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 404,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

6 693,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7 217,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
220,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 176,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
140 883,0
1
Ауыл шаруашылығы
57 516,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 177,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5 177,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 000,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
8 000,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
44 339,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 051,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
175,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 500,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
14 513,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 100,0
6
Жер қатынастары
8 498,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 498,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 398,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
74 869,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
74 869,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
74 869,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
33 086,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
33 086,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
33 086,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 404,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу