О внесении изменения в постановление акимата Мугалжарского района от 28 мая 2014 года №162 "Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2014 года"
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 20 октября 2014 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 ноября 2014 года № 4055. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 30 июня 2016 года № 236
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 30.06.2016 № 236.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма прокурора Мугалжарского района от 30 июня 2014 года №2-0709-14-01568 акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мугалжарского района от 28 мая 2014 года "Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2014 года" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3933, опубликовано 19 июня 2014 года в районной газете "Мугалжар") следующее изменение:
пункт 5 постановления на государственном языке изложить в следующей новой редакции:
"5. Ауылдық округтер әкімдері, кәсіпорындар, мекемелер, ұйымдар және оқу орындарының басшылары шақырылушыларға оларды шақыру пунктіне шақырылғаны туралы хабарлауды және осы шақыру бойынша адамдардың дер кезінде келуін қамтамасыз етсін.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Шангутов С.

Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы №162 "2014 жылдың сәуір – маусымында және қазан - желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 326 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 қарашада № 4055 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 236 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 30.06.2016 № 236 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына және Мұғалжар ауданы прокурорының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 2-0309-14-01568 қатынас хатына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 162 "2014 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3933 санымен тіркелген, 2014 жылғы 19 маусымында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
мемлекеттік тіліндегі қаулының 5 тармағы келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ауылдық округтер әкімдері, кәсіпорындар, мекемелер, ұйымдар және оқу орындарының басшылары шақырылушыларға оларды шақыру пунктіне шақырылғаны туралы хабарлауды және осы шақыру бойынша адамдардың дер кезінде келуін қамтамасыз етсін.".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Шаңғұтов