О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 166 "О бюджете Темирского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 12 декабря 2014 года № 216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 декабря 2014 года № 4096. Утратило силу - (письмо маслихата Темирского района Актюбинской области от 11 июня 2015 года № 68)
Сноска. Утратило силу - (письмо маслихата Темирского района Актюбинской области от 11.06.2015 № 68).
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 166 "О бюджете Темирского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3735, опубликованное 17 января 2014 года в районной газете "Темір" № 3-4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 326 926" заменить цифрами "4 356 937,8", в том числе по:
налоговым поступлениям цифры "2 429 437" заменить цифрами "2 459 437";
неналоговым поступлениям цифры "256 135" заменить цифрами "256 146,8"
в подпункте 2):

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 166 "Темір ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 216 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 желтоқсанда № 4096 болып тіркелді. Күші жойылды - (Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 маусымдағы № 68 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 11.06.2015 № 68 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 166 "Темір ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3735 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда аудандық "Темір" газетінің № 3-4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "4 326 926" сандары "4 356 937,8" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша "2 429 437" сандары "2 459 437" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдері бойынша "256 135" сандары "256 146,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада: