Об организации и финансировании общественных работ на 2014 год по Уилскому району
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 11 февраля 2014 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 марта 2014 года № 3810
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 05.01.2015 № 1).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5 статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, количество рабочих мест, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложения.
2. Государственному учреждению «Уилский районный отдел занятости и социальных программ» (М.Семби) обеспечить направление безработных на оплачиваемые общественные работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Казыбаеву А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2014 года.
Аким района: М. Абдуллин

Ойыл ауданы бойынша 2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 27 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 наурызда № 3810 болып тіркелді
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 05.01.2014 № 1 қаулысымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5 тармақшасына және 20 бабына сәйкес, Ойыл аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, жұмыс орындарының саны, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Ойыл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (М.Сембі) жұмыссыздарды ақылы қоғамдық жұмысқа жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.Қазыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі: М. Абдуллин

Приложение к постановлению акимата Уилского района № 27 от 11 февраля 2014 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, количество рабочих мест, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организаций
Виды общественных работ (проекты)
Объем работ по договору на 1 человека
(прогноз) (тенге)
По плану
Источники финансирования
Количест
во рабочих мест, человек
Предусмот
ренные средства, тысячи тенге
12
3
4
5
6
7
1Государственное учреждение «Аппарат акима Коптогайского сельского округа»
Уборка улиц, вывоз мусора, озеленение, перепись населения села Коптогай, населенных пунктов Амангелды, Карасу, Шубарши.
3000 квадратных метров,
40 тонны
20
20
Местный бюджет
2Государственное учреждение «Аппарат акима Кайындинского сельского округа»
Уборка улиц, вывоз мусора, озеленение, перепись населения села Кайынды, населенном пункте Косембай.
3000 квадратных метров,
40 тонны
20
20
Местный бюджет
3Государственное учреждение «Аппарат акима Сарбиинского сельского округа»
Уборка улиц, вывоз мусора, озеленение, перепись населения села Сарбие, населенном пункте Караколь.
3000 квадратных метров,
40 тонны
20
20
Местный бюджет
4Государственное учреждение «Аппарат акима Караойского сельского округа»
Уборка улиц, вывоз мусора, озеленение, перепись населения села Караой, населенном пункте Кубасай.
3000 квадратных метров,
40 тонны
20
20
Местный бюджет
5Государственное учреждение «Аппарат акима Саралжинского сельского округа»
Уборка улиц, вывоз мусора, озеленение, перепись населения села Саралжын, населенных пунктов Шикудук, Аккемер, Конырат.
3000 квадратных метров,
40 тонны
20
20
Местный бюджет
6Государственное учреждение «Аппарат акима Уилского сельского округа»
Уборка улиц, вывоз мусора, озеленение, перепись населения села Уил, населенных пунктов Акшатау, Каракемер, Лесхоз.
10000 квадратных метров,
100 тонны
58
58
Местный бюджет
7Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа им.Ш.Берсиева»
Уборка улиц, вывоз мусора, озеленение, перепись населения села Каратал населенных пунктов Карасу, Кумжарган.
3000 квадратных метров,
40 тонны
20
20
Местный бюджет
8Государственное учреждение «Уилский районный отдел занятости и социальных программ»
Технические работы: помощь в обработке документов. Курьерская работа. Оказание помощи в уборке территории. Оказание помощи престарелым
10000 штук
5000 штук
500 квадратных метров
20 человек
10
10
Местный бюджет
9Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Уилского района»
Технические работы: помощь в обработке документов. Курьерская работа. Оказание помощи в уборке территории.
90000 штук
5000 штук
800 квадратных метров
6
6
Местный бюджет
10Уилский районный суд
Технические работы: помощь в обработке документов. Курьерская работа. Оказание помощи в уборке территории.
80000 штук
1000 штук
1000 квадратных метров
3
3
Местный бюджет
11Прокуратура Уилского района
Технические работы: помощь в обработке документов. Курьерская работа. Оказание помощи в уборке территории.
80000 штук
1000 штук
1000 квадратных метров
3
3
Местный бюджет
всего
200
200
Конкретные условия общественных работ: продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных.

Ойыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 27 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, жұмыс орындарының саны, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Мекемелер атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері /жобалары/
Шарт бойынша жұмыстардың көлемі,
1 адамға (болжам) (теңге)
Жоспар бойынша
Қаржыландыру көздері
Жұмыс орындары
ның саны, адам
Қаралған қаражат, мың теңге
12
3
4
5
6
7
1«Көптоғай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көптоғай ауылы, Амангелді, Қарасу, Шұбарши елді мекендерінің көшелерін жинау, қоқыс шығару, көгалдандыру, халық санағы.
3000 шаршы метр, 40 тонна
20
20
Жергілікті бюджет
2«Қайынды ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қайынды ауылы, Көсембай елді мекендерінің көшелерін жинау, қоқыс шығару, көгалдандыру, халық санағы.
3000 шаршы метр, 40 тонна
20
20
Жергілікті бюджет
3«Сарбие ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарбие ауылы, Қаракөл елді мекендерінің көшелерін жинау, қоқыс шығару, көгалдандыру, халық санағы.
3000 шаршы метр, 40 тонна
20
20
Жергілікті бюджет
4«Қараой ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қараой ауылы, Құбасай елді мекендерінің көшелерін жинау, қоқыс шығару, көгалдандыру, халық санағы.
3000 шаршы метр, 40 тонна
20
20
Жергілікті бюджет
5«Саралжын ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Саралжын ауылы, елді мекендерінің көшелерін жинау, қоқыс шығару, көгалдандыру, халық санағы.
3000 шаршы метр, 40 тонна
20
20
Жергілікті бюджет
6«Ойыл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ойыл ауылы, Ақшатау, Қаракемер, Екпетал елді мекендерінің көшелерін жинау, қоқыс шығару, көгалдандыру, халық санағы.
10000 шаршы метр, 100 тонна
58
58
Жергілікті бюджет
7«Ш. Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қаратал ауылы, Қарасу, Құмжарған елді мекендерінің көшелерін жинау, қоқыс шығару, көгалдандыру, халық санағы.
3000 шаршы метр, 40 тонна
20
20
Жергілікті бюджет
8«Ойыл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс:құжаттарды өңдеуге көмектесу. Курьерлік жұмыс. Ғимаратты тазалауға көмектесу. Қарт адамдарға көмек көрсету
10000 дана
5000 дана
500 ш.м
20 адам
10
10
Жергілікті бюджет
9«Ойыл ауданы қорғаныс істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу. Курьерлік жұмыс. Ғимаратты тазалауға көмектесу
90000 дана
5000 дана
800 ш.м
6
6
Жергілікті бюджет
10Ойыл аудандық соты
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу. Курьерлік жұмыс. Ғимаратты тазалауға көмектесу
80000 дана
1000 дана
1000 ш.м
3
3
Жергілікті бюджет
11Ойыл ауданының прокуратурасы
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу. Курьерлік жұмыс. Ғимаратты тазалауға көмектесу
80000 дана
1000 дана
1000 ш.м
3
3
Жергілікті бюджет
Барлығы
200
200
Қоғамдық жұмыстың нақты шарттары.
Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күндерімен бес күн құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат. Еңбек ақысы жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген нақты еңбек еткен уақытына, жұмыссыздардың жеке есеп шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады.