О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 145 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2014-2016 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 27 мая 2014 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 июня 2014 года № 3934. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 145 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3748, опубликованное в районной газете "Хромтау" от 23 января 2014 года № 4-7) следующее изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 116 527,8" заменить цифрами "4 400 250,8";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "1 392 704,8" заменить цифрами "1 676 427,8";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 138 073,5" заменить цифрами "4 421 796,5";
в подпункте 4):
сальдо по операциям
с финансовыми активами
цифры "0" заменить цифрами "110 404";
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифры "0" заменить цифрами "110 404".
2) в пункте 7:
в части абзаца 9:
цифры "23 018,8" заменить цифрами "65 891,8" и дополнить абзацем следующего содержания:
на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций образования – 13 300 тысяч тенге.
3) пункт 9:
дополнить абзацами следующего содержания:
"на установку газовых котлов в четырех объектах образования – 31 743 тысяч тенге;
на реконструкцию административного здания с производственной базой для размещения Бизнес-инкубатора по поддержке и развитию предпринимательства – 166 031 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей села Богетсай – 16 049 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей села Сарысай – 8 845 тысяч тенге;
на строительство двух двухэтажных 10-ти квартирных жилых домов №№ 755, 756 в микрорайоне "22 квартал" в городе Хромтау - 4 882 тысяч тенге.".

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 145 "Хромтау ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 188 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 маусымда № 3934 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 145 "Хромтау ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3748 болып тіркелген, аудандық "Хромтау" газетінің 2014 жылдың 23 қаңтарындағы № 4-7 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 116 527,8" деген цифрлар "4 400 250,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"1 392 704,8" деген цифрлар "1 676 427,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 138 073,5" деген цифрлар "4 421 796,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо "0" деген цифрлар "110 404" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу
"0" деген цифрлар "110 404" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 7 тармақта:
9 абзац бөлігінде:
"23 018,8" деген цифрлар "65 891,8" деген цифрлармен ауыстырылсын және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
білім бойынша ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына - 13 300 мың теңге.
3) 9 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"төрт білім нысандарына газ қазандықтарын орналастыруға - 31 743 мың теңге;
кәсіпкерлікті қолдау және дамыту үшін Бизнес-инкубаторды орналастыруға өндірістік базасы бар әкімшілік ғимаратты қайта құруға - 166 031 мың теңге;
Бөгетсай селосының су жүйесінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеуге - 16 049 мың теңге;
Сарысай селосының су жүйесін қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеуге - 8 845 мың теңге;
Хромтау қаласының "22 квартал" мөлтек ауданындағы №№ 755, 756 10 пәтерлік екі қабатты екі тұрғын үйдің құрылысына – 4 882 мың теңге.".

4) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь районного
районного маслихата
маслихата
А.Егизбаев
Д.Мулдашев
Приложение
к решению районного маслихата
от 27 мая 2014 года № 188
Приложение № 1
к решению № 145 районного
маслихата от 20 декабря 2013 года
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

4) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
хатшысы
А.Егізбаев
Д.Молдашев
Аудандық мәслихаттың
2014 жылдың 27 мамырдағы
№ 188 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 145 шешіміне
№ 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. Кірістер

4 400 250,8
1
Налоговые поступления
2 388 638
01
Подоходный налог
299 000
2
Индивидуальный подоходный налог
299 000
Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты
243 000
Индивидуальный подоходный налог с доходов не облагаемых у источника выплаты
32 000
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплат
24 000
03
Социальный налог
208 548
1
Социальный налог
208 548
Социальный налог
208 548
04
Налог на собственность
1 844 873
1
Налог на имущество
1 754 600
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
1 750 000
Налог на имущество физических лиц
4 600
3
Земельный налог
23 273
Земельный налог с физических лиц на земли сельскохозяйственного назначения
100
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
1 400
Земельный налог на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения
8 230
Земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли сельскохозяйственного назначения
43
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
13 500
4
Налог на транспортные средства
62 000
Налог на транспортные средства с юридических лиц
14 000
Налог на транспортные средства с физических лиц
48 000
5
Единый земельный налог
5 000
Единый земельный налог
5 000
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
27 150
2
Акцизы
4 750
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
3 000
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу а также используемое на собственные производственные нужды
1 750
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
10 000
Плата за пользование земельными участками
10 000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
11 850
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
1 100
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2 000
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
100
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества
400
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
750
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
7 500
5
Фиксированный налог
550
08
1
Государственная пошлина
9 067
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

4 400 250,8
1
Салықтық түсiмдер
2 388 638
01
Табыс салығы
299 000
2
Жеке табыс салығы
299 000
Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
243 000
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
32 000
Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
24 000
03
Әлеуметтік салық
208 548
1
Әлеуметтік салық
208 548
Әлеуметтік салық
208 548
04
Меншікке салынатын салықтар
1 844 873
1
Мүлікке салынатын салықтар
1 754 600
Заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
1 750 000
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
4 600
3
Жер салығы
23 273
Ауыл шаруашылық маңызы бар жерлерге жеке тұлғаларға салынатын жер салығы
100
Елді мекендердің жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
1 400
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерге салынатын жер салығы
8 230
Ауыл шаруашылығы маңыздағы жерлерге заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
43
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
13 500
4
Көлік құралдарына салынатын салық
62 000
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
14 000
Жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық
48 000
5
Бірыңғай жер салығы
5 000
Бірыңғай жер салығы
5 000
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
27 150
2
Акциздер
4 750
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
3 000
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
1 750
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
10 000
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
10 000
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүзеге асырғаны үшін алынатын алымдар
11 850
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1 100
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
2 000
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
100
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
400
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алынатын алым
750
Жылжымайтын мүлікке және олармен келісім жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
7 500
5
Тіркелген салық
550
08
1
Мемлекеттік баж
9 067
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж

5 000
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2 500
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
210
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
20
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
30
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1 000
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
42
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
30
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
145
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста -машиниста
90
2
Неналоговые поступления
319 685
01
Доходы от государственной собственности
9 300
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
9 300
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
300
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
9 000
06
Прочие неналоговые поступления
310 385
1
Прочие неналоговые поступления
310 385
Прочие неналоговые поступления в местный бюджет
310 385
3
Поступления от продажи основного капитала
15 500
03
Продажа земли и нематериальных активов
15 500
1
Продажа земли
15 500
Поступления от продажи земельных участков
15 500
4
Поступления трансфертов
1 676 427,8
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1 676 427,8
2
Трансферты из областного бюджета
1 676 427,8
Целевые текущие трансферты

5 000
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2 500
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
210
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
20
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
30
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
1 000
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
42
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
30
Қаруды және оның патрондарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
145
Тракторшы – машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
90
2
Салықтық емес түсiмдер
319 685
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
9 300
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
9 300
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
300
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
9 000
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
310 385
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
310 385
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
310 385
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
15 500
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
15 500
1
Жерді сату
15 500
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
15 500
4
Трансферттердің түсімдері
1 676 427,8
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
1 676 427,8
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1 676 427,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер

004
Капитальные расходы государственного органа
200
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 000
03
Информационное пространство
30 020,9
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
18 101,9
006
Функционирование районных (городских) библиотек
18 101,9
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11 919
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
9 630
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2 289
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
31 170,5
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
16 186
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5 686
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 500
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14 984,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 423
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10 561,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
80 597,8
01
Сельское хозяйство
29 361
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4 225
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 225
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
25 136
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 776
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
8 360
06
Земельные отношения
9 847,8
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 847,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 493,8
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 354
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений

004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 000
03
Ақпараттық кеңiстiк
30 020,9
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
18 101,9
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
18 101,9
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11 919
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9 630
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2 289
09
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
31 170,5
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
16 186
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 686
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 500
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14 984,5
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 423
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10 561,5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
80 597,8
01
Ауыл шаруашылығы
29 361
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4 225
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4 225
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
25 136
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 776
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8 360
06
Жер қатынастары
9 847,8
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 847,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 493,8
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 354
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер