О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 121 "О бюджете Шалкарского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 24 февраля 2014 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 марта 2014 года № 3802. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 188
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 188.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 121 «О бюджете Шалкарского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3742, опубликованное от 30 января 2014 года в газете «Шалкар» за № 4-5(8320) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры « 5924860,0» заменить цифрами «5848088,2»,
в том числе:
поступления трансфертов
цифры «4139860,0» заменить цифрами «4063088,2»;
в подпункте 2):
затраты цифры «5924860,0» заменить цифрами «5873080,8»;
в подпункте 4):
дефицит цифры «-17099,0» заменить цифрами «-42091,6»;
в подпункте 5):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита)
цифры «17099,0» заменить цифрами «42091,6».
в пункте 9:
в четвертом абзаце:
цифры «308402,0» заменить цифрами «191728,2»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«на благоустройство и озеленение населенных пунктов - 2940,0 тысяч тенге,
на обеспечение функционирования автомобильных дорог – 15162,0 тысяч тенге»;
в пункте 10:
в пятом абзаце:
цифры «10500,0» заменить цифрами «20500,0»;
и дополнить восьмым, девятым, десятым абзацами следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 121 "Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 133 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 наурызда № 3802 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 188 шешімімен. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 188 шешімімен
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 121 "Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 188 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 104 және 106 баптарына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 121 "Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3742 санымен тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Шалқар" газетінің № 4-5(8320) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "5924860,0" сандары "5848088,2" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері "4139860,0" сандары "4063088,2" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "5924860,0" сандары "5873080,8" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
тапшылық "-17099,0" сандары "-42091,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану) "17099,0" сандары "42091,6" сандарына ауыстырылсын.
9 тармақта:
төртінші абзацтағы:
"308402,0" сандары "191728,2" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға - 2940,0 мың теңге;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге - 15162,0 мың теңге".
10 тармақта:
бесінші абзацтағы:
"10500,0" сандары "20500,0" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы сегізінші, тоғызыншы, оныншы абзацтармен толықтырылсын:

«на разработку проектно-сметной документации для строительства государственного коммунального жилья - 4300,0 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации для строительства инженерно-коммунакационной инфраструктуры - 5000,0 тысяч тенге;
на строительство наружных инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство двухквартирных арендно-коммунальных жилых домов по улице И.Тунгатарова № 382, № 383 в городе Шалкар Шалкарского района - 2500,0 тысяч тенге».
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.

"Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үйлерін салу үшін жобалық сметалық құжаттарын дайындауға - 4300,0 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту үшін жобалық сметалық құжаттар дайындау үшін - 5000,0 мың теңге;
Шалқар ауданының Шалқар қаласындағы И.Тұнғатаров көшесі бойынша № 382, № 383 екі пәтерлік жалдамалы коммуналдық тұрғын үйлердің сыртқы инженерлік-коммуникациялық желілерінің құрылысы мен абаттандыруына - 2500,0 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.