Об определении объема субсидий по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям на 2014 год
Решение акима Алматинской области от 02 июня 2014 года № 2-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 июня 2014 года № 2746. Утратило силу решением акима Алматинской области от 18 мая 2015 года № 5-5
Сноска. Утратило силу решением акима Алматинской области от 18.05.2015 № 5-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года № 237 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям", аким области РЕШИЛ:
1. Определить объем субсидий стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям на 2014 год, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" (Кошкимбаев А.Ж.) произвести субсидирование из местного бюджета.
3. Признать утратившим силу решение акима области "Об определении объема субсидий по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям на 2013 год" от 4 марта 2013 года № 3-3 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2337, опубликованного в областной газете "Жетысу" от 18 апреля 2013 года № 46-47 и в газете "Огни Алатау" от 18 апреля 2013 года № 46-47).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Досымбекова Т.

Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге 2014 жылға арналған су беру жөніндегі субсидия көлемін айқындау туралы
Алматы облысы әкімінің 2014 жылғы 02 маусымдағы № 2-6 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 11 маусымда № 2746 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 5-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімінің 18.05.2015 № 5-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау ережесiн бекiту туралы" 2006 жылғы 4 сәуірдегі № 237 Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулысының 8-тармағына сәйкес облыс әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге 2014 жылға арналған су беру жөніндегі субсидия көлемдері, осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А. Көшкімбаев) жергілікті бюджеттен субсидиялауды жүзеге асырсын.
3. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге 2014 жылға арналған су беру жөніндегі субсидия көлемін айқындау туралы" облыс әкімінің 2013 жылғы 4 наурыздағы № 3-3 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік Тізілімінде № 2337 Тіркелген, облыстық "Жетісу" газетінің 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 46-47 және "Огни Алатау" газетінің 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 46-47 жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т. Досымбековке жүктелсін.