Об установлении норм бюджетных субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда на 2014 год
Постановление акимата Алматинской области от 30 июля 2014 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 августа 2014 года № 2805. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 19 июня 2015 года № 261
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 19.06.2015 № 261 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и с пунктом 8 Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2014 года
№ 695, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить нормы бюджетных субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда на 2014 год согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему постановлению.

2014 жылға арналған жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған бюджеттік субсидиялар нормаларын белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 280 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 12 тамызда № 2805 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 261 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 19.06.2015 № 261 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы
23 қаңтардағы Заңының 27 бабына, "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi Заңының 11-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 маусымдағы № 695 қаулысымен бекітілгген Жеміс-жидек дақылдары және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау қағидаларынының 8-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған бюджеттік субсидия нормалары осы қаулыға 1, 2, 3,
4-қосымшаларға сәйкес белгіленсін.

214 743
85 897
Приложение 2 к постановлению акимата области "Об установлении норм бюджетных субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово- ягодных культур и винограда на 2014 год" от "30" 07 2014 года № 280
Нормы бюджетных субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание яблони сорта "Апорт"
Схема посадки*,м
Закладка и выращивание (1 вегетация)
2 вегетация
3 вегетация
всего затрат
норма субсидий (38%)
всего затрат
норма субсидий (40%)
всего затрат
норма субсидий (40%)

214 743
85 897
"2014 жылға арналған жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру шығындарының құның ішінара өтеуге арналған бюджеттік субсидиялар нормаларын белгілеу туралы" облыс әкімдігінің 2014 жылғы "30" шілде № 280 қаулысына 2-қосымша
Алманың "Апорт" сортын отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған бюджеттік субсидиялар нормалары (тіреуіш бағаналарды орнатуға жұмсалған шығындарды есептемегенде)
Отырғызу схемасы, м
Отырғызу және өсіру
2 өсу жылы
3 өсу жылы
барлық шығындары
субсидия (38%)
барлық шығын дары
субсидия (40%)
барлық шығын дары
субсидия (40%)