О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата от 24 ноября 2014 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 декабря 2014 года № 2936
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Талдыкорганский городской маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2540, опубликованного в газете "Талдыкорган" № 1-2 от 10 января 2014 года), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 7 февраля 2014 года № 199 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 февраля 2014 года № 2578, опубликованного в газете "Талдыкорган" от № 8 от 21 февраля 2014 года), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 4 апреля 2014 года № 219 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2014 года № 2666, опубликованного в газете "Талдыкорган" № 17 от 25 апреля 2014 года), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 232 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 мая 2014 года № 2708, опубликованного в газете "Талдыкорган" № 21 от 23 мая 2014 года), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 6 августа 2014 года № 251 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 августа 2014 года № 2824, опубликованного в газете "Талдыкорган" № 35 от 22 августа 2014 года), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 октября 2014 года № 266 "О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года № 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 октября 2014 года № 2892, опубликованного в газете "Талдыкорган" № 44 от 24 октября 2014 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 272 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 02 желтоқсанда № 2936 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2540 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 ақпандағы "2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 199 шешіміне (2014 жылғы 14 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2578 тіркелген, 2014 жылғы 21 ақпандағы №8 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 219 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2666 тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірдегі №17 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 232 шешіміне (2014 жылғы 16 мамырда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2708 тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырдағы № 21 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы "2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 251 шешіміне (2014 жылғы 15 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2824 тіркелген, 2014 жылғы 22 тамыздағы № 35 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы "2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 266 шешіміне (2014 жылғы 27 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2892 тіркелген, 2014 жылғы 24 қазандағы № 44 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить бюджет города Талдыкорган на 2014-2016 годы в соответствии с приложениями 123, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) Доходы 31160838 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1226533 тысячи тенге;
неналоговые поступления 234644 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 214560 тысяч тенге;
поступления трансфертов 29485101 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6559667 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 15344024 тысячи тенге;
субвенции 7581410 тысяч тенге.
2) Затраты 31232573 тысячи тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование 6858 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 8334 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 1476 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами 351561 тысяча тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета (-) 430154 тысячи тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 430154 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Б. Тустукбаев
Секретарь городского
маслихата                                  М. Бопазов
Приложение 1
к решению Талдыкорганского
городского маслихата
от "__" ноября 2014 года №___
"О внесении изменений в решение
от "23" декабря 2014 года №193
"О бюджете города Талдыкорган
на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением
Талдыкорганского городского
маслихата от 23 декабря 2013 года
№193 "О бюджете города Талдыкорган
на 2014-2016 годы"
Бюджет города Талдыкорган на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
I. Доходы

"1. Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 123 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31160838 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1226533 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 234644 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 214560 мың теңге;
трансферттер түсімі 29485101 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6559667 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 15344024 мың теңге;
субвенциялар 7581410 мың теңге;
2) шығындар 31232573 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу 6858 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 8334 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1476 мың теңге.
4) Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 351561 мың теңге.
5) Бюджеттің тапшылығы (профициті) (-) 430154 мың теңге.
6) Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 430154 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Б. Түстікбаев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Бопазов
Қалалық мәслихаттың
2014 жылғы "___" қарашадағы
"2013 жылғы 23 желтоқсандағы
"Талдықорған қаласының
2014-2016 жылдарға арналған бюджеті
туралы" № 193 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы"
№ ____ шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы "23" желтоқсандағы
"Талдықорған қаласының
2014-2016 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
№ 193 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Талдықорған қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер