О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата N 27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Капшагай Алматинской области от 04 апреля 2014 года N 30-130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2014 года N 2653. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 15 июля 2015 года № 50-212
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 15.07.2015 № 50-212.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата N 27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года N 2543, опубликованного в газете "Нұрлы өлке" N 03-04 (257) от 07 января 2014 года), решение Капшагайского городского маслихата N 28-118 от 10 февраля 2014 года "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата N 27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года N 2584, опубликованного в газете "Нұрлы өлке" N 09-10 (263) от 25 февраля 2014 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4239528" заменить на цифру "4845221", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3044306" заменить на цифру "3649999", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "523399" заменить на цифру "631093";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1011663" заменить на цифру "1509662".
2) "Затраты" цифру "4372192" заменить на цифру "4868608".
4) "Сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить на цифру "129998".
5) "Дефицит бюджета" цифру "-141893" заменить на цифру "-162614".
6) "Финансирование дефицита бюджета" цифру "141893" заменить на цифру "162614".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства.

Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі N 30-130 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 14 сәуірде N 2653 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 15 шілдедегі № 50-212 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 15.07.2015 № 50-212 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-113 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 30 желтоқсанда 2543 нөмірмен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2014 жылғы 07 қаңтардағы 03-04 (257) нөмірінде жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 28-118 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 19 ақпанда 2584 нөмірмен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2014 жылғы 25 ақпандағы 09-10 (263) нөмірінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) "Кірістер" "4239528" саны "4845221" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттер түсімі" "3044306" саны "3649999" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "523399" саны "631093" санына,
"нысаналы даму трансферттері" "1011663" саны "1509662" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4372192" саны "4868608" санына ауыстырылсын.
4) "Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" "0" саны "129998" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы" "-141893" саны "-162614" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру "141893" саны "162614" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.