О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата № 27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата от 21 ноября 2014 года № 41-173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 декабря 2014 года № 2937. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 15 июля 2015 года № 50-212
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 15.07.2015 № 50-212.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата №27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года №2543, опубликованного в газете "Нурлы олке" №03-04 (257) от 07 января 2014 года), решение Капшагайского городского маслихата №28-118 от 10 февраля 2014 года "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата №27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года №2584, опубликованного в газете "Нурлы олке" №09-10 (263) от 25 февраля 2014 года), решение Капшагайского городского маслихата №30-130 от 4 апреля 2014 года "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата №27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года №2653, опубликованного в газете "Нурлы олке" №17 (270) от 23 апреля 2014 года), решение Капшагайского городского маслихата №33-146 от 5 мая 2014 года "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата №27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 мая 2014 года №2713, опубликованного в газете "Нурлы олке" №19-20 (273) от 17 мая 2014 года), решение Капшагайского городского маслихата №36-160 от 5 августа 2014 года "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата №27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 13 августа 2014 года №2811, опубликованного в газете "Нурлы олке" №32 (285) от 16 августа 2014 года), решение Капшагайского городского маслихата №40-171 от 15 октября 2014 года "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата №27-113 от 20 декабря 2013 года "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 24 октября 2014 года №2879, опубликованного в газете "Нурлы олке" №43 (296) от 01 ноября 2014 года следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 қарашадағы № 41-173 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 02 желтоқсанда № 2937 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 15 шілдедегі № 50-212 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 15.07.2015 № 50-212 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №27-113 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 30 желтоқсанда №2543 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2014 жылғы 07 қаңтардағы №03-04 (257) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №28-118 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 19 ақпанда №2584 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2014 жылғы 25 ақпандағы №09-10 (263) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №30-130 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 14 сәуірде №2653 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі №17 (270) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 5 мамырдағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №33-146 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 19 мамырда №2713 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2014 жылғы 17 мамырдағы №19-20 (273) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 5 тамыздағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №36-160 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 13 тамызда №2811 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2014 жылғы 16 тамыздағы №32 (285) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №40-171 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 24 қазанда №2879 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2014 жылғы 01 қарашадағы №43 (296) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить бюджет города на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 5919042 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1078429 тысячи тенге;
неналоговые поступления 53460 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 73333 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4713820 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1468904 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1735672 тысячи тенге;
субвенции 1509244 тысячи тенге;
2) затраты 5917845 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 9166 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 11049 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1883 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 129998 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 137967 тысяч тенге;

"1. 2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер 5919042 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1078429 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 53460 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 73333 мың теңге;
трансферттер түсімі 4713820 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1468904 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1735672 мың теңге;
субвенция 1509244 мың теңге;
2) шығындар 5917845 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 9166 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 11049 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1883 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 129998 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 137967 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 137967 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата С. Нуркадыров
Секретарь городского
маслихата К. Ахметтаев

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 137967 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Нұрқадыров
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Қ. Ахметтаев

Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 21 ноября 2014 года №41-173 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 20 декабря 2013 года №27-113 "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы" Приложение 1 к утвержденному решению Капшагайского городского маслихата от 20 декабря 2013 года №27-113 "О бюджете города Капшагай на 2014-2016 годы"
Бюджет города Капшагай на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 қарашадағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №27-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №41-173 шешіміне 1-қосымша Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" №27-113 ьшешімімен бекітілген 1-қосымша
Қапшағай қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер