О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 05 мая 2014 года № 31-194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 мая 2014 года № 2706. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17 марта 2017 года № 12-57
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17.03.2017 № 12-57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за № 2541, опубликованного в районной газете "Ақсу өңірі" от 11 января 2014 года № 2 (9687), от 18 января 2014 года № 3 (9688), в решение Аксуского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 27-172 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года за № 2586, опубликованного в районной газете "Ақсу өңірі" от 1 марта 2014 года № 9 (9694), в решение Аксуского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 29-181 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2014 года за № 2662, опубликованного в районной газете "Ақсу өңірі" от 26 апреля 2014 года № 17 (9702) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4547680" заменить на цифру "4652984", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "4424551" заменить на цифру "4529855", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "895878" заменить на цифру "926733";

Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы № 31-194 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 16 мамырда № 2706 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 12-57 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 12-57 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-165 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2541 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 2(9687), 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 3(9688) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-172 шешіміне (2014 жылғы 19 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2586 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 1 наурыздағы № 9(9694) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-181 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2662 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 17(9702) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4547680" саны "4652984" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттер түсімі" "4424551" саны "4529855" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "895878" саны "926733" санына ауыстырылсын;

"целевые трансферты на развитие" цифру "1111283" заменить на цифру "1185732".
2) "Затраты" цифру "4455859" заменить на цифру "4561163".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики и права".
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь маслихата С. Серпербаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель ГУ "Аксуский районный
отдел экономики и бюджетного
планирования" Жандосова Гульнара Жандосовна
Приложение 1 к решению Аксуского
районного маслихата от 05 мая
2014 года № 31-194 "О внесении
изменений в решение Аксуского
районного маслихата от 21
декабря 2013 года № 26-165
"О районном бюджете Аксуского
района на 2014 - 2016 годы"
Приложение 1 утвержденного решения
Аксуского районного маслихата от
21 декабря 2013 года № 26-165
"О районном бюджете Аксуского района
на 2014 - 2016 годы"
Районный бюджет Аксуского района на 2014 год
Категория
сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

"нысаналы даму трансферттері" "1111283" саны "1185732" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4455859" саны "4561163" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет салалары, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы С.Серпербаев
КЕЛІСІЛДІ
"Ақсу аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы Жандосова Гүлнара Жандосқызы
Ақсу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 05 мамырдағы "Ақсу
аудандық мәслихатының 2013
жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу
ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
26-165 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" 31-194 шешіміне 1 қосымша
Ақсу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсандағы
"Ақсу ауданының 2014 - 2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
№ 26-165 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Ақсу ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
сомасы
(мың
тенге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I.Кірістер