О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 08 февраля 2014 года N 26-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 февраля 2014 года N 2577. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 49-5
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 49-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пунка 4 статьи 104 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года N 2536, опубликованного в газете "Алакол" от 18 января 2014 года N 3), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "6441164" заменить на цифру "6830088", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "5075213" заменить на цифру "5464137", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1089963" заменить на цифру "1284615";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1624720" заменить на цифру "1818992 ".
2) "Затраты" цифру "6441164" заменить на цифру "6889524 ".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-25022" заменить на цифру "-84458".
6) "Финансирования дефицита (профицита) бюджета" цифру "25022" заменить на цифру "84458 ".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "Об экономике, бюджета соблюдению законности".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной
сессии маслихата Жазылбеков А.Б
Секретарь
районного маслихата Сейрбаев Б.Т.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования Алакольского
района Бекболатов Сатай Нурмухашевич
Приложение N 1
к решению маслихата Алакольского
района от 8 февраля 2014 года

Алакөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 08 ақпандағы N 26-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 14 ақпанда N 2577 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 49-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 49-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106 бабы 4-тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2536 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 3, "Алакөл" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдары бойынша:
1) "Кiрiстер" "6441164" саны "6830088" санына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"трансферттер түсiмі" "5075213" саны"5464137" санына ауыстырылсын, оның iшiнде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1089963" саны "1284615" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1624720" саны "1818992" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "6441164" саны "6889524" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-25022" саны "-84458" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "25022" саны "84458" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Кезекті мәслихат
сессиясының төрағасы Жазылбеков А.Б.
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Сейрбаев Б.Т.
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің басшысы Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы
Алакөл аудандық мәслихатының
2014 жылғы 8 ақпандағы "Алакөл
аудандық мәслихатының 2013 жылғы
21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының
2014-2016 жылдарға арналған
бюджеті туралы "N 25-1 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы