О внесении дополнений в решение Жамбылского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 29-190 "Об утверждении Регламента Жамбылского районного маслихата"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 05 мая 2014 года № 33-231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 мая 2014 года № 2725
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 03 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 29-190 "Об утверждении Регламента Жамбылского районного маслихата" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 20 марта 2014 года № 2623, опубликованного в районной газете "Атамекен" № 13(5693) от 29 марта, № 14(5694) от 05 апреля 2014 года) следующие дополнения:
пункт 33 дополнить абзацем следующего содержания:
"Отчет ревизионной комиссии области об исполнении бюджета района рассматриваются маслихатом ежегодно."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата района Мырзабекова Хажмукана Ормахановича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б. Досмухамбет
Секретарь районного
маслихата                                  С. Журын

Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 29-190 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы № 33-231 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 20 мамырда № 2725 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 8-бабы 3-тармағының 5) тармақшасына, "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Жамбыл аудаңдық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 29-190 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылы 20 наурызда № 2623 тіркелген, 2014 жылы 29 наурызда аудандық "Атамекен" газетінің № 13(5693), 5 сәуірдегі № 14(5694) жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
33-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Облыстың тексеру комиссиясының бюджеттің атқарылуы туралы есебін мәслихат жыл сайын қарайды."
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Хажмұқан Ормаханұлы Мырзабековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алгашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б. Досмұхамбет
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С. Жұрын