О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 41-281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 декабря 2014 года № 2977
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 12 013 464 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 469 614 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24 170 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 38 864 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 480 816 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 777 519 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2 930 415 тысяч тенге;
субвенции 3 772 882 тысяч тенге;
2) затраты 12 152 827 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 87 850 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 110 001 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 22 151 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 231 213 тысяч тенге;

Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 41-281 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 26 желтоқсанда № 2977 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексiнің 9 - бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 12 013 464 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 469 614 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24 170 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 38 864 мың теңге;
трансферттер түсiмі 9 480 816 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 777 519 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2 930 415 мың теңге;
субвенциялар 3 772 882 мың теңге;
2) шығындар 12 152 827 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 87 850 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 110 001 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 22 151 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-) 231 213 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 231 213 тысяч тенге.".
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 55-354 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 9 427 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год согласно приложению 4.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 231 213 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 55-354 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгiзiледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 9 427 мың теңге сомасында бекiтiлсiн.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалардың тізбесі 4 - қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Абаев А.К.
Секретарь маслихата Журын С. М.
Приложение 1 утвержденное решением Жамбылского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Жамбылского района на 2015 год

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
5. Осы шешiм 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Сессия төрағасы Абаев Ә.К.
Мәслихат хатшысы Жұрын С.М.
Жамбыл аудандық Мәслихатының 2014 жылғы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Жамбыл ауданының 2015 жылға арналған бюджетi

39479
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2411
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1122000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1122000
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
261475
2
Социальная помощь
216203
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
216203
002
Программа занятости
34028
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
42643
005
Государственная адресная социальная помощь
5301
006
Оказание жилищной помощи
23407
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15838
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2800
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43150
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
35188
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13848
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45272
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45272
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25909
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2077
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
17286
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3302771
1
Жилищное хозяйство
32859
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25532
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
25532
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
7327
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
7327
2
Коммунальное хозяйство
3081399
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)

39479
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2411
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1122000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1122000
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
261475
2
Әлеуметтік көмек
216203
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
216203
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
34028
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
42643
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5301
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
23407
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15838
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2800
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43150
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
35188
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13848
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45272
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45272
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25909
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2077
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
17286
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3302771
1
Тұрғын үй шаруашылығы
32859
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25532
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
25532
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
7327
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
7327
2
Коммуналдық шаруашылық
3081399
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекция бөлімі