О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2013 года N 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 15 октября 2014 года N 38-181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 октября 2014 года N 2881. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 30 июля 2015 года № 47-223
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 30.07.2015 № 47-223 (вступает в силу с момента опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2539, опубликованного в районной газете "Или таны" от 10 января 2014 года № 1-2(4532), в решение маслихата Илийского района от 10 февраля 2014 года № 28-130 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 февраля 2014 года № 2592, опубликованного в районной газете "Или таны" от 7 марта 2014 года № 11(4542), в решение маслихата Илийского района от 04 апреля 2014 года № 30-143 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2657, опубликованного в районной газете "Или таны" от 29 апреля 2014 года № 18(4549), № 19 (4550), в решение маслихата Илийского района от 29 апреля 2014 года № 32-149 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 мая 2014 года № 2707, опубликованного в районной газете "Или таны" от 30 мая 2014 года № 23(4554), в решение маслихата Илийского района от 5 августа 2014 года № 36-174 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 августа 2014 года № 2826, опубликованного в районной газете "Или таны" от 22 августа 2014 года № 35(4566) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы N 38-181 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 24 қазанда N 2881 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 шілдедегі № 47-223 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 30.07.2015 № 47-223 шешімімен (ресми басылымда жарияланғаннан кейін күшіне енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106 - бабының 4 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2539 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2(4532) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-130 шешіміне (2014 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2592 тіркелген, 2014 жылғы 7 наурыздағы № 11(4542) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі "Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-143 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2657 тіркелген, 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 18(4549), № 19(4550) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі "Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-149 шешіміне (2014 жылғы 16 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2707 тіркелген, 2014 жылғы 30 мамырдағы № 23(4554) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 тамыздағы "Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 36-174 шешіміне (2014 жылғы 15 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2826 тіркелген, 2014 жылғы 22 тамыздағы № 35(4566) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет Илийского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 64 098 382 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 53 381 706 тысяч тенге;
неналоговые поступления 52 276 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 293 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10 371 300 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 720 082 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 6 651 218 тысяч тенге;
2) затраты 65 798 363 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 48 988 034 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 50 126 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 63 324 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 13 198 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 750 107 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 750 107 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Б. Сулейменова
Секретарь районного маслихата Е. Турымбетов
Приложение 1 к решению маслихата
Илийского района от 15 октября
2014 года № 38-181 "О внесении изменений
в решение маслихата Илийского района
от 05 августа 2014 года № 36-174 "О районном
бюджете Илийского района на 2014-2016 годы"
Приложение 1 утвержденное решением
маслихата Илийского района от 21
декабря 2013 года № 27-125 "О районном
бюджете Илийского района на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Илийского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

"1. Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 64 098 382 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 53 381 706 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 52 276 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 293 100 мың теңге;
трансферттер түсімі 10 371 300 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 720 082 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 6 651 218 мың теңге;
2) шығындар 65 798 363 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 48 988 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 50 126 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 63 324 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 13 198 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 750 107 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 750 107 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының төрайымы Б. Сүлейменова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е. Тұрымбетов
Іле аудандық мәслихатының
2014 жылғы 15 қазандағы "Іле
аудандық мәслихатының 2014 жылғы
05 тамыздағы "Іле ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" № 36-174 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" № 38-181 шешіміне 1 қосымша
Іле аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсандағы
"Іле ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
№ 27-125 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Іле ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер