О районном бюджете Илийского района на 2015-2017 годы
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 42-190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2014 года № 2982. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 8 июля 2016 года № 5-28
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 08.07.2016 № 5-28 (вступает в силу с момента опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Илийского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 69 285 461 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 60 719 908 тысячи тенге;
неналоговые поступления 25 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 300 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 239 953 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 241 801 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 4 998 152 тысяч тенге;
2) затраты 71 838 057 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 55 813 370 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 50 960 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 68 379 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 17 419 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 607 556 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 607 556 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 51-240 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 22 712 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 42-190 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 29 желтоқсанда № 2982 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 шілдедегі № 5-28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 08.07.2016 № 5-28 шешімімен (ресми басылымда жарияланғаннан кейін күшіне енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 9 - бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 285 461 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 60 719 908 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 25 600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 300 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 239 953 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 241 801 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 4 998 152 мың теңге;
2) шығындар 71 838 057 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 55 813 370 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 50 960 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 68 379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17 419 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 607 556 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 607 556 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 51-240 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2015 жылға арналған резерві 22 712 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 19 637 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контольный счет наличности местного самоуправления.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 06.11.2015 № 50-234 (вводится в действие с 01.01.2015).

4-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 19 637 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 06.11.2015 № 50-237 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Б.Сулейменова
И.о. секретаря районного
маслихата В.Батыр
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О районном бюджете Илийского района на 2015-2017 годы"
Районный бюджет Илийского района на 2015 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 51-240 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
Төрайымы Б. Сүлейменова
Аудандық мәслихат
хатшысының м.а В. Батыр
Іле ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 42-190 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Іле ауданының 2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 51-240 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер