О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 17 октября 2014 года № 35-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 октября 2014 года № 2880. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 16 января 2015 года № 38-4.
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 16.01.2015 № 38-4.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 31 декабря 2013 года № 2552, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 25 января 2014 года № 4), в решение Карасайского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 27-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 18 февраля 2014 года № 2581, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 1 марта 2014 года № 9), в решение Карасайского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 28-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2661, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 12 апреля 2014 года № 15), в решение Карасайского районного маслихата от 6 мая 2014 года № 31-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 мая 2014 года № 2719, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 7 июня 2014 года № 24) в решение Карасайского районного маслихата от 6 августа 2014 года № 33-4 "О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 14 августа 2014 года № 2819, опубликованного в районной газете "Заман жаршысы" от 5 сентября 2014 года № 37) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қазандағы N 35-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 24 қазанда N 2880 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 38-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 16.01.2015 № 38-4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-3 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2552 тіркелген, 2014 жылдың 25 қаңтарындағы аудандық № 4 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-3 шешіміне (2014 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2581 тіркелген, 2014 жылдың 1 наурызындағы аудандық № 9 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-3 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2661 тіркелген, 2014 жылдың 12 сәуірдегі аудандық № 15 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 мамырдағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-3 шешіміне (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2719 тіркелген, 2014 жылдың 7 маусымдағы аудандық № 24 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-4 шешіміне (2014 жылғы 14 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2819 тіркелген, 2014 жылдың 5 қыркүйектегі аудандық № 37 "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 20254277 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7133426 тысяч тенге;
неналоговые поступления 36796 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1530000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11554055 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3483717 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 8070338 тысяч тенге;
2) затраты 20546161 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 36236 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44448 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8212 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 328120 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 328120 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20254277 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 7133426 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 36796 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1530000 мың теңге;
трансферттер түсімі 11554055 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3483717 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 8070338 мың теңге;
2) шығындар 20546161 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 36236 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44448 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8212 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 328120 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 328120 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально - экономического развития, рыночной структуры, экономики и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата Е. Шоканов
Секретарь Карасайского
районного маслихата Е.Калиев
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 17 октября № 35-3 "О внесений изменений в решение Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О районном бюджете Карасайского района 2014-2016 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 26-3 "О районном бюджете Карасайского района 2014-2016 годы"
Бюджет Карасайского района на 2014 год
Категории
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Наименование
Под класс
I.Доходы

3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Шоканов
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Қалиев
Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қазандағы Қарасай ауданының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 35-3 шешіміне 1 қосымша Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2014-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-3 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Қарасай ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I.Кiрiстер