О внесении дополнений в решение Кербулакского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 27-165 "Об утверждении Регламента Кербулакского районного маслихата"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 06 мая 2014 года № 30-184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 мая 2014 года № 2732. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 17 июня 2016 года № 05-34
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 17.06.2016 № 05-34.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 03 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 27-165 "Об утверждении Регламента Кербулакского районного маслихата" (зарегистрированного в государственном Реестре регистрации нормативных правовых актов от 20 марта 2014 года № 2631, опубликованного в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" № 14 (3711) от 04 апреля 2014 года) следующие дополнения:
пункт 33 дополнить абзацем следующего содержания:
"Отчет ревизионной комиссии области об исполнении бюджета района рассматриваются маслихатом ежегодно."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата района Иманбаева Амангельды Турысбековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Бакытбек Есимов
Секретарь маслихата
Есенбай Суранчинов

Кербұлақ аудаңдық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы "Кербұлақ аудаңдық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 27-165 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы № 30-184 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 мамырда № 2732 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 маусымдағы № 05-34 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 17.06.2016 № 05-34 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 8-бабы 3-тармағының 5) тармақшасына, "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы "Кербұлақ аудаңдық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 27-165 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылы 20 наурызда № 2631 тіркелген, 2014 жылы 04 сәуірде аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің № 14(3711) жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
33-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Облыстың тексеру комиссиясының бюджеттің атқарылуы туралы есебін мәслихат жыл сайын қарайды."
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Аманкелді Тұрысбекұлы Иманбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Бақытбек Есімов
Мәслихат хатшысы
Есенбай Сұраншынов