О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года № 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 04 мая 2014 года № 5-31-213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 мая 2014 года № 2722
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года № 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года за № 2549, опубликованного в районной газете "Жаркент өңірі" от 18 января 2014 года за № 3), в решение Панфиловского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 5-26-185 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года № 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 14 февраля 2014 года за № 2576, опубликованного в районной газете "Жаркент өңірі" от 15 марта 2014 года за № 12), в решение Панфиловского районного маслихата от 02 апреля 2014 года № 5-28-194 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года № 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 14 апреля 2014 года за № 2655, опубликованного в районной газете "Жаркент өңірі" от 01 мая 2014 года за № 19) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "9211940" заменить на цифру "9436308", в том числе:
"налоговые поступления" цифру "1197174" заменить на цифру "1217174";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "78043" заменить на цифру "58043";
"поступления трансфертов" цифру "7920233" заменить на цифру "8144601", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1300015" заменить на цифру "1389025";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3087837" заменить на цифру "3223195".

Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 5-25-170 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 мамырдағы № 5-31-213 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 19 мамырда № 2722 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 5-25-170 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2549 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 3 нөмірінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 5-25-170 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 5-26-185 шешіміне (2014 жылғы 14 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2576 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 15 наурыздағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 12 нөмірінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 02 сәуірдегі "Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 5-25-170 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-28-194 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2655 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 01 мамырдағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 19 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "9211940" саны "9436308" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "1197174" саны "1217174" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "78043" саны "58043" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "7920233" саны "8144601" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1300015" саны "1389025" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" "3087837" саны "3223195" санына ауыстырылсын.

2) "Затраты" цифру "9297986" заменить на цифру "9522354".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата по вопросам "Бюджета, экономики, аграрной, предпринимательства, производства, автомобильной дороги и строительства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ж. Абилов
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Оспанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учереждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Панфиловского района"                      Рамазанова Сауле Касымкановна
"4" "мая" 2014 г.
Приложение 1
к решению маслихата Панфиловского
района от "04" мая 2014 года
№ 5-31-213 "О внесении изменений
в решение Панфиловского районного

2) "Шығындар" "9297986" саны "9522354" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Ж. Абилов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Т. Оспанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Панфилов ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Рамазанова Сауле Қасымқанқызы
"4" "мамыр" 2014 ж.
Панфилов аудандық мәслихаттың
2014 жылғы "04" мамырдағы
"Панфилов аудандық мәслихаттың 2013
жылғы "19" желтоқсандағы "Панфилов
ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
№ 5-25-170 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" № 5-31-213 шешіміне
1 қосымша
Панфилов аудандық мәслихаттың