О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 04 апреля 2014 года N 30-164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 апреля 2014 года N 2663. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 15 мая 2015 года № 43-263
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 15.05.2015 № 43-263.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года N 2545, опубликованного в районной газете "Талгар" от 17 января 2014 года N 3(4090), в решение Талгарского районного маслихата от 10 февраля 2014 года N 28-145 "О внесении изменений и дополнений в решение Талгарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 27-138 "О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 февраля 2014 года за N 2580, опубликованного в районной газете "Талгар" от 28 февраля 2014 года N 09 (4096) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "11990692" заменить на цифры "12789063", в том числе:
"поступления трансфертов" цифры "9179609" заменить на цифры "9977980" тысяч тенге, в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифры "2431895" заменить на цифры "3350274";
"целевые трансферты на развитие" цифры "4498061" заменить на цифры "4909175".
2) "Затраты" цифры "12202493" заменить на цифры "13000864".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития и бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Р. Боскынбаев
Секретарь районного
маслихата                                  Д. Тебериков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Талгарский
районный отдел экономики и
бюджетного планирования"                   Кисибаева Айман Муратовна
04 апреля 2014 года
Приложение 1 к решению
маслихата Талгарского района
от 04 апреля 2014 года
N 30-164 "О внесении изменений
в решение Талгарского районного
маслихата от 20 декабря 2013 года
"О районном бюджете" Талгарского
района 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением
маслихата Талгарского района
от 20 декабря 2013 года
N 27-138 "О районном бюджете
Талгарского района
на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Талгарского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-138 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі N 30-164 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 сәуірде N 2663 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 мамырдағы № 43-263 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 15.05.2015 № 43-263 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-138 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2545 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы аудандық "Талғар" газетінде N 03 (4090) жарияланған), Талғар аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 10 ақпандағы "Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-138 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 28-145 шешіміне (2014 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2580 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпандағы аудандық "Талғар" газетінде N 09 (4096) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "11990692" саны "12789063" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттер түсімі" "9179609" саны "9977980", соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "2431895" саны "3350274" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "4498061" саны "4909175" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "12202493" саны "13000864" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Әлеуметтік экономикалық дамыту және бюджет" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Р. Босқынбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Д. Тебериков
КЕЛІСІЛДІ:
"Талғар аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Кисибаева Айман Мұратқызы
04 сәуір 2014 жыл
Талғар аудандық мәслихатының
2014 жылғы 04 сәуірдегі "Талғар
аудандық маслихатының 2013
жылғы 20 желтоқсандағы"Талғар
ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті
туралы" N 27-138 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
N 30-164 шешіміне 1 қосымша
Талғар аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 27-138
шешімімен бекітілген
1 қосымша
Талғар ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кiрiстер