О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" от 18 декабря 2013 года № 20-3
Решение маслихата Жамбылской области от 10 ноября 2014 года № 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 ноября 2014 года № 2365
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2077, опубликованное в газете «Знамя труда» от 28 декабря 2013 года № 156) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «174 430 102» заменить цифрами «175 582 262»;
цифры «16 860 461» заменить цифрами «16 332 263»;
цифры «1 766 267» заменить цифрами «1 893 156»;
цифры «5 000» заменить цифрами «12 500»;
цифры «155 798 374» заменить цифрами «157 344 343»;
в подпункте 2):
цифры «173 593 032» заменить цифрами «175 027 632»;
в подпункте 4):
цифры «964 296» заменить цифрами «681 859»;
цифры «965 284» заменить цифрами «682 847»;
в подпункте 5):
цифры «-2 206 131» заменить цифрами «- 2 202 524»;
цифры «2 206 131» заменить цифрами «2 202 524»;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2014 жылғы 10 қарашадағы № 31-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қарашада № 2365 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2077 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 желтоқсанда № 167-168 «Ақ жол» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«174 430 102» сандары «175 582 262» сандарымен ауыстырылсын;
«16 860 461» сандары «16 332 263» сандарымен ауыстырылсын;
«1 766 267» сандары «1 893 156» сандарымен ауыстырылсын;
«5 000» сандары «12 500» сандарымен ауыстырылсын;
«155 798 374» сандары «157 344 343» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«173 593 032» сандары «175 027 632» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«964 296» сандары «681 859» сандарымен ауыстырылсын;
«965 284» сандары «682 847» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«- 2 206 131» сандары «-2 202 524» сандарымен ауыстырылсын;
«2 206 131» сандары «2 202 524» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Секретарь
областного маслихата                       областного маслихата
Г. Сагинтаев                               Б. Карашолаков
Приложение
к решению Жамбылского областного маслихата
№ 31-2 от 10 ноября 2014 года
Приложение 1
к решению Жамбылского областного маслихата
№ 20-3 от 18 декабря 2013 года
Областной бюджет на 2014 год
Категория      Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау облыстық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                       Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы                            хатшысы
Ғ. Сағынтаев                               Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық мәслихатының
2014 жылғы 10 қарашадағы
№ 31-2 шешіміне қосымша
Жамбыл облыстық мәслихатының
2013 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 20-3 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты        Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

34 586
013
Капитальные расходы государственного органа
1 515
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
15 973
029
Методическая работа
56 268
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
630 919
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 473 020
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 552 684
009
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 856 342
011
Строительство и реконструкция объектов образования
2 696 342
05
Здравоохранение
37 506 582
253
Управление здравоохранения области
306 060
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
306 060
253
Управление здравоохранения области
948 770
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
555 036
006
Услуги по охране материнства и детства
224 301
007
Пропаганда здорового образа жизни
168 254
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 179
253
Управление здравоохранения области
9 535 199
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 285 309
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
234 967
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
482 607
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
185 095
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
343 972
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
333 126
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 367 210
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
60 273
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

34 586
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 515
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
15 973
029
Әдістемелік жұмыс
56 268
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
630 919
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 473 020
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 552 684
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
6 856 342
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 696 342
05
Денсаулық сақтау
37 506 582
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
306 060
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
306 060
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
948 770
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
555 036
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
224 301
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
168 254
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 179
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 535 199
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 285 309
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
234 967
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
482 607
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
185 095
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
343 972
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
333 126
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 367 210
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
60 273
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету

1 242 640
253
Управление здравоохранения области
17 682 120
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
704 149
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
224 723
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
16 275 623
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
477 625
253
Управление здравоохранения области
1 300 436
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 257 425
029
Областные базы спецмедснабжения
43 011
253
Управление здравоохранения области
1 942 851
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
140 895
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
49 312
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
22 155
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
63 343
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
19 200
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
13 556
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 631 390
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 791 146
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 756 348
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
34 798
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 106 936
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 436 557
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
564 513
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

1 242 640
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
17 682 120
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
704 149
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
224 723
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
16 275 623
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
477 625
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 300 436
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 257 425
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
43 011
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 942 851
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 895
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
49 312
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
22 155
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
63 343
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
19 200
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
13 556
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 000
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 631 390
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 791 146
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 756 348
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
34 798
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 106 936
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 436 557
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
564 513
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

439 687
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
177 829
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
254 528
261
Управление образования области
419 960
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
373 175
037
Социальная реабилитация
46 785
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 507 858
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 507 858
256
Управление координации занятости и социальных программ области
554 728
003
Социальная поддержка инвалидов
304 868
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
189 686
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
60 174
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 094 754
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
122 993
007
Капитальные расходы государственного органа
51 309
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
54 158
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
30 129
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
9 849
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
6 817
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
765 641
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1 035
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52 823
263
Управление внутренней политики области
29 259
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
29 259
270
Управление по инспекции труда области
46 653
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
42 625
003
Капитальные расходы государственного органа

439 687
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
177 829
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
254 528
261
Облыстың білім басқармасы
419 960
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
373 175
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 785
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 507 858
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 507 858
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
554 728
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
304 868
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
189 686
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
60 174
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 094 754
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 993
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
51 309
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 158
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
30 129
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
9 849
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
6 817
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
765 641
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1 035
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
52 823
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 259
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
29 259
270
Облыстық еңбек инспекциясы басқармасы
46 653
001
Жергілікті деңгейде балалар құқығын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 625
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

4 028
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
17 167
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
17 167
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 566 008
251
Управление земельных отношений области
528 496
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
528 496
253
Управление здравоохранения области
34 436
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
34 436
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 146
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 146
261
Управление образования области
265 395
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
243 025
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
22 370
273
Управление культуры, архивов и документации области
138 407
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
137 062
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
1 345
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 851 401
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 915 349
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 912 629
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
23 423
285
Управление физической культуры и спорта области
93 808
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

4 028
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
17 167
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 167
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14 566 008
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
528 496
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
528 496
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
34 436
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
34 436
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 146
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 146
261
Облыстың білім басқармасы
265 395
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
243 025
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
22 370
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
138 407
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде калаларды және елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
137 062
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 345
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 851 401
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 915 349
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 912 629
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
23 423
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
93 808
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

1 360 984
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
11 398
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
50 000
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
135 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
44 180
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
191
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
764 560
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
567 222
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
923 657
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
151 926
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
181 696
033
Развитие объектов сельского хозяйства
181 696
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
344 460
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
40 036
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
304 424
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 438
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
13 438
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 626 661
059
Проведение берегоукрепительных работ на реке Шу вдоль государственной границы Республики Казахстан
2 626 661
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
606 815
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
599 995
006
Охрана животного мира
6 820
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
194 957
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне

1 360 984
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
11 398
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
50 000
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
135 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
44 180
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
191
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
764 560
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға
567 222
050
Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігін өтеуге
923 657
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
151 926
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
181 696
033
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
181 696
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
344 460
003
Коммуналдық меншіктігі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
40 036
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
304 424
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 438
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
13 438
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 626 661
059
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер есебінен Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарын жүргізу
2 626 661
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
606 815
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
599 995
006
Жануарлар дүниесін қорғау
6 820
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
194 957
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2 244 777
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
30 828
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
30 828
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 613 028
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
95 969
003
Капитальные расходы государственного органа
9 270
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
20 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 258 624
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
50 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
79 665
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
99 500
269
Управление по делам религий области
66 913
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
25 399
003
Капитальные расходы государственного органа
7 795
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 067
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
29 652
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 975 866
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
745 542
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
603 945
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
1 524 912
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
446 818
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

2 244 777
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
30 828
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
30 828
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы
1 613 028
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 969
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 270
005
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
20 000
010
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 258 624
011
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
012
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
79 665
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 500
269
Облыстың дін істері басқармасы
66 913
001
Жергілікті деңгейде дін саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 399
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 795
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 067
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
29 652
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 975 866
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
745 542
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
603 945
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 524 912
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
446 818
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері