Об областном бюджете на 2015-2017 годы
Решение маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2014 года № 33-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 декабря 2014 года № 2431
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и с Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы" от 28 ноября 2014 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 170 574 183 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 115 323 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 920 306 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 120 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 152 514 434 тысяч тенге;
2) затраты – 169 907 720 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 726 921тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 3 367 771 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 640 632 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 803 676 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 786 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 2 864 134 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2 864 134 тысяч тенге.
Используемые остатки бюджетных средств – 114 550 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Жамбылской области от 26.03.2015 № 35-4; 25.05.2015 № 37-2; 21.08.2015 № 39-3; 16.11.2015 № 41-2; 07.12.2015 № 42-2 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Установить на 2015 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в городской и районные бюджеты в сумме 51 141 416 тысяч тенге:
Байзакскому району – 4 587 168 тысяч тенге;
Жамбылскому району – 3 884 794 тысяч тенге;
Жуалынскому району – 4 024 717 тысяч тенге;
Кордайскому району – 5 514 505 тысяч тенге;
Меркенскому району – 3 909 799 тысяч тенге;
Мойынкумскому району – 2 580 776 тысяч тенге;
Сарысускому району – 3 697 053 тысячи тенге;
Таласскому району – 3 645 061 тысяча тенге;
району Т.Рыскулова – 2 901 602 тысячи тенге;
Шускому району – 4 719 724 тысячи тенге;
городу Тараз – 11 676 217 тысяч тенге.
3. В областном бюджете на 2015 год бюджетам районов и города Тараз предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области:

2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 желтоқсанда № 2431 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына және "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 170 574 183 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 115 323 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 920 306 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 120 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 152 514 434 мың теңге;
2) шығындар – 169 907 720 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 726 921 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 3 367 771 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 640 632 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо –803 676 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 786 000 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 864 134 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 864 134 мың теңге.
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары- 114 550 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облыстық мәслихатының 26.03.2015 № 35-4; 25.05.2015 № 37-2; 21.08.2015 № 39-3; 16.11.2015 № 41-2; 07.12.2015 № 42-2 шешімдерімен (01.01.2015 қолданысқа енгізіледі).
2. 2015 жылы облыстық бюджеттен аудандық және қалалық бюджеттерге берілетін субвенция мөлшері 51 141 416 мың теңге сомасында белгіленсін:
Байзақ ауданына - 4 587 168 мың теңге;
Жамбыл ауданына - 3 884 794 мың теңге;
Жуалы ауданына - 4 024 717 мың теңге;
Қордай ауданына - 5 514 505 мың теңге;
Меркі ауданына - 3 909 799 мың теңге;
Мойынқұм ауданына - 2 580 776 мың теңге;
Сарысу ауданына - 3 697 053 мың теңге;
Талас ауданына - 3 645 061 мың теңге;
Т.Рысқұлов ауданына - 2 901 602 мың теңге;
Шу ауданына - 4 719 724 мың теңге;
Тараз қаласына - 11 676 217 мың теңге.
3. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен:

1) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
2) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
3) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
4) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
5) на выплату государственной адресной социальной помощи;
6) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
7) на оказание социальной защиты и помощи населению;
8) на введение стандартов специальных социальных услуг;
9) на внедрение обусловленной денежной помощи семьям, имеющим доходы ниже величины прожиточного минимума.
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2015 год за счет средств республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз целевые трансферты на развитие, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области:
1) на строительство и реконструкцию объектов образования;
2) на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
3) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
4) на проектирование, развитие, и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
5) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года;
6) на развитие коммунального хозяйства;
7) на развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020;
8) на развитие объектов культуры;
9) на развитие транспортной инфраструктуры;
10) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах.
5. В областном бюджете на 2015 год за счет кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз предусмотрены кредиты на проектирование и (или) строительство жилья, на реализацию мер социальной поддержки специалистов, на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.

1) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
2) мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге төленетін еңбекақы деңгейін арттыруға;
3) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға;
3) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
4) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
6) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
7) халықты әлеуметтік қорғауға және оған көмек көрсетуге;
8) арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
9) ең төменгі күнкөріс мөлшерінен төмен табыс алатын шарттандырылған отбасыларға қаржылай көмекті енгізуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
4. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен:
1) ауыз сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
2) білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
3) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау;
4) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру;
5) Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
6) коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
7) Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға;
8) мәдениет объектілерін дамытуға;
9) көлік инфрақұрылымын дамытуға;
10) моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға арналған нысаналы даму трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
5. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттің есебінен тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға, әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға, Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға аудандар мен Тараз қаласының бюджеттерін кредиттеуге берілетін сомалар Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.

6. В областном бюджете на 2015 год за счет средств областного бюджета бюджетам районов и города Тараз предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2015 год в объеме 360 000 тысяч тенге.
8. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2015 год, согласно приложению 4.

6. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен нысаналы ағымдағы және даму трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
7. 2015 жылғы облыстық жергілікті атқарушы органның резерві 360 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
8. 2015 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

9. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
10. Настоящее решение подлежит государственной регистрации в органах юстиции, решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие 1 января 2015 года.
Председатель сессии областного
маслихата М. Искандиров
Секретарь областного маслихата Б. Карашолаков
Приложение 1
к решению Жамбылского
областного маслихата
№ 33-3 от 11 декабря 2014 года
Областной бюджет на 2015 год

9. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды облыстық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
10. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге жатады, шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарында туындаған қатынастарға қолданылады.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы М. Ескендіров
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық
мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 33-3 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджет

034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
60 449
261
Управление образования области
1 846 896
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
129 159
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
8 325
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
49 549
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
175 839
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22 258
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
35 922
013
Капитальные расходы государственного органа
15 000
029
Методическая работа
57 701
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60 443
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 292 700
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 752 583
009
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 611 143
011
Строительство и реконструкция объектов образования
141 440
05
Здравоохранение
40 764 922
253
Управление здравоохранения области
353 259
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
353 259
253
Управление здравоохранения области
924 058
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
589 464
006
Услуги по охране материнства и детства
229 233
007
Пропаганда здорового образа жизни
104 099
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 262
253
Управление здравоохранения области
9 945 421
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 330 808
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
217 859
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами

034
Денсаулық сақтау жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
60 449
261
Облыстың білім басқармасы
1 846 896
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129 159
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 325
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
49 549
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
175 839
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22 258
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
35 922
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 000
029
Әдістемелік жұмыс
57 701
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
60 443
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 292 700
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 752 583
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
6 611 143
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
141 440
05
Денсаулық сақтау
40 764 922
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
353 259
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
353 259
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
924 058
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
589 464
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
229 233
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
104 099
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 262
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 945 421
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 330 808
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
217 859
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету

666 243
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
109 951
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
415 547
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
414 338
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 499 619
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 551
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 283 505
253
Управление здравоохранения области
18 781 788
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
851 425
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
144 173
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
17 181 139
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
605 051
253
Управление здравоохранения области
1 268 577
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 230 556
029
Областные базы спецмедснабжения
38 021
253
Управление здравоохранения области
1 631 714
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
135 010
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
49 170
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
21 701
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
69 909
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
15 600
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
24 338
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения

666 243
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
109 951
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
415 547
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
414 338
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 499 619
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 551
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 283 505
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 781 788
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
851 425
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
144 173
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
17 181 139
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
605 051
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 268 577
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 230 556
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
38 021
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 631 714
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 010
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
49 170
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
21 701
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
69 909
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
15 600
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
24 338
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары

1 313 986
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 860 105
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 860 105
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 052 147
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 763 199
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
547 024
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
740 120
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
221 318
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
254 737
261
Управление образования области
468 964
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
422 426
037
Социальная реабилитация
46 538
256
Управление координации занятости и социальных программ области
813 485
003
Социальная поддержка инвалидов
311 252
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
23 912
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
119 543
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
356 899
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 879
256
Управление координации занятости и социальных программ области
905 679
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
88 190
007
Капитальные расходы государственного органа
36 694
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
10 512
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
40 935
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
28 014
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне

1 313 986
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 860 105
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
7 860 105
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 052 147
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 763 199
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
547 024
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
740 120
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
221 318
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
254 737
261
Облыстың білім басқармасы
468 964
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
422 426
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 538
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
813 485
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
311 252
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 912
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
119 543
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
356 899
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1 879
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
905 679
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 190
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
36 694
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 512
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
40 935
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
28 014
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру

5 055
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
102 361
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
530 147
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
39 724
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 897
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6 150
263
Управление внутренней политики области
39 136
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39 136
270
Управление по инспекции труда области
49 097
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
47 395
003
Капитальные расходы государственного органа
1 702
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 587
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
12 587
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 657 396
251
Управление земельных отношений области
903 500
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
903 500
253
Управление здравоохранения области
14 454
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 454
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 546
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 546
261
Управление образования области
61 620
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
52 971
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8 649
273
Управление культуры, архивов и документации области
26 448
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

5 055
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 361
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
530 147
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
39 724
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
17 897
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 150
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39 136
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39 136
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
49 097
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 395
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 702
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 587
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 587
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 657 396
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
903 500
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
903 500
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 454
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 454
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 546
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 546
261
Облыстың білім басқармасы
61 620
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
52 971
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 649
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
26 448
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

23 560
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
2 888
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 256 898
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
510 110
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
746 788
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 638 173
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
465 600
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
926 573
098
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
246 000
285
Управление физической культуры и спорта области
338
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
338
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 902 010
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
47 799
005
Капитальные расходы государственного органа
910
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 945 770
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
305 154
038
Развитие коммунального хозяйства
589 252
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
13 125
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 849 460
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 849 460
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 949
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

23 560
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 888
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 256 898
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
510 110
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
746 788
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 638 173
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
465 600
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
926 573
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
246 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
338
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
338
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 902 010
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 799
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
910
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 945 770
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
305 154
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
589 252
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 125
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 849 460
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 849 460
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 949
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 411
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
32 732
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 227
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
18 393
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 898 205
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
334 720
202
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
334 720
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 563 485
007
Развитие теплоэнергетической системы
275 891
071
Развитие газотранспортной системы
1 287 594
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10 477 346
255
Управление сельского хозяйства области
6 683 349
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
155 224
002
Поддержка семеноводства
122 586
003
Капитальные расходы государственного органа
651
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
22 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
448
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 590 543
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 840
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
103 491
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
24 713
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
59 310
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
398
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
649 231
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки

1 411
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
32 732
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 227
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 393
09
Отын- энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
1 898 205
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
334 720
202
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
334 720
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 563 485
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
275 891
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 287 594
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10 477 346
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 683 349
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
155 224
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
122 586
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
651
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
22 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
448
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 590 543
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 840
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
103 491
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
24 713
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
59 310
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
398
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
649 231
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға

25 625
255
Управление сельского хозяйства области
16 903
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
16 903
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
107 968
272
Управление архитектуры и градостроительства области
72 338
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
21 979
004
Капитальные расходы государственного органа
235
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50 124
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
35 630
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
33 606
003
Капитальные расходы государственного органа
2 024
12
Транспорт и коммуникации
3 015 046
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 710 070
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
624 411
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
51 894
082
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 033 765
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
304 976
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
304 976
13
Прочие
8 127 200
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 406 280
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
19 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
14 285
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 256 995
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
116 000
257
Управление финансов области
3 335 723
012
Резерв местного исполнительного органа области
160 000
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3 175 723
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
10 893
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов

25 625
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
16 903
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
16 903
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
107 968
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
72 338
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 979
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындар
235
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
50 124
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
35 630
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 606
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 024
12
Көлiк және коммуникация
3 015 046
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 710 070
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
624 411
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
51 894
082
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 033 765
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
304 976
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
304 976
13
Басқалар
8 127 200
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1 406 280
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
19 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
14 285
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 256 995
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
116 000
257
Облыстың қаржы басқармасы
3 335 723
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
160 000
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 175 723
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
10 893
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу

843 128
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
268 206
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 239
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 616 753
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
13 739
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
110 745
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
124 773
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
63 462
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
219
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
876 929
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
54 033
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
26 000
033
Развитие объектов сельского хозяйства
26 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
134 742
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
27 742
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
107 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
694 156
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
687 244
006
Охрана животного мира
6 912
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
117 129
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
66 909
008
Мероприятия по охране окружающей среды
50 220
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
118 548
036
Развитие объектов охраны окружающей среды
118 548
251
Управление земельных отношений области
33 951
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области

843 128
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
268 206
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 239
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды сусидиялау
1 616 753
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
13 739
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
110 745
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
124 773
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
63 462
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
219
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
876 929
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
54 033
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
26 000
033
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
26 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
134 742
003
Коммуналдық меншіктігі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
27 742
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
107 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
694 156
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
687 244
006
Жануарлар дүниесін қорғау
6 912
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
117 129
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 909
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
50 220
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
118 548
036
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
118 548
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
33 951
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата Жамбылской области от 21.08.2015 № 39-3 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Байзакский район
7882
1
Коммунальное государственное учреждение "Байтерекский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
2228
2
Коммунальное государственное учреждение "Темирбекский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
0
3
Коммунальное государственное учреждение "Коктекский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
112
4
Коммунальное государственное учреждение "Сазтеркский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
48
5
Коммунальное государственное учреждение "Ынтымакский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
48
6
Коммунальное государственное учреждение "Жалгызтобинский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
41
7
Коммунальное государственное учреждение "Мырзатайский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
100
8
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Суханбаев Байзакского района Жамбылской области"
0
9
Коммунальное государственное учреждение "Тюймекентский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
115
10
Коммунальное государственное учреждение "Кызылжулдызский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
63
11
Коммунальное государственное учреждение "Диханский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
14
12
Коммунальное государственное учреждение "Ботамойнакский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
154
13
Коммунальное государственное учреждение "Жанатурмысский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
419
14
Коммунальное государственное учреждение "Кокталский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
18
15
Коммунальное государственное учреждение "Бурылский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
2026
16
Коммунальное государственное учреждение "Костобинский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
231
17
Коммунальное государственное учреждение "Сарыкемерский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
2229
18
Коммунальное государственное учреждение "Ульгулинский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
36
Жамбылский район
8648
1
Коммунальное государственное учреждение "Асинский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
1093
2
Коммунальное государственное учреждение "Тогызтарауский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
0
3
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Айша-биби Жамбылского района Жамбылской области"
380
4
Коммунальное государственное учреждение "Акбулымский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облыстық мәслихатының 21.08.2015 № 39-3 шешімімен (01.01.2015 қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Байзақ ауданы
7882
1
"Байзақ ауданы Бәйтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2228
2
"Темірбек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0
3
"Көптерек ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
112
4
"Сазтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
48
5
"Ынтымақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
48
6
"Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
41
7
"Мырзатай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100
8
"Суханбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0
9
"Түймекент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
115
10
"Қызыл жұлдыз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
63
11
"Диқан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
12
"Ботамойнақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
154
13
"Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
419
14
"Көктал ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18
15
"Бурыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2026
16
"Қостөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
231
17
"Сарыкемер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2229
18
"Үлгілі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
36
Жамбыл ауданы
8648
1
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Аса ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1093
2
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Тоғызтарау" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0
3
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Айша-бибі" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
380
4
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ақбұлым ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

1196
5
Коммунальное государственное учреждение "Бесагашский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
1687
6
Коммунальное государственное учреждение "Гродиковский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
127
7
Коммунальное государственное учреждение "Ерназарский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
44
8
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
530
9
Коммунальное государственное учреждение "Колькайнарский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
438
10
Коммунальное государственное учреждение "Каройский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
1341
11
Коммунальное государственное учреждение "Каракемерский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
35
12
Коммунальное государственное учреждение "Кызылкайнарский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
407
13
Коммунальное государственное учреждение "Каратюбинский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
333
14
Коммунальное государственное учреждение "Орнекский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
201
15
Коммунальное государственное учреждение "Пионерский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
38
16
Коммунальное государственное учреждение "Полаткосшинский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
776
17
Коммунальное государственное учреждение "Акбастауский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
22
Жуалынский район
7271
1
Коммунальное государственное учреждение "Биликульский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
280
2
Коммунальное государственное учреждение "Актюбинский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
326
3
Коммунальное государственное учреждение "Кошкаратинский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
261
4
Коммунальное государственное учреждение "Карасазский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
289
5
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Б. Момышулы Жуалынского района Жамбылской области"
3635
6
Коммунальное государственное учреждение "Боролдайский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
285
7
Коммунальное государственное учреждение "Шакпакский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
288
8
Коммунальное государственное учреждение "Мынбулакский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
264
9
Коммунальное государственное учреждение "Жетытобинский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
253
10
Коммунальное государственное учреждение "Нурлыкентский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"

1196
5
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Бесағаш" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1687
6
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Гродикова" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
127
7
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ерназар" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
44
8
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Жамбыл ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
530
9
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Көлқайнар" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
438
10
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қарой" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1341
11
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қаракемер" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
35
12
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қызылқайнар" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
407
13
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қаратөбе" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
333
14
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Өрнек" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
201
15
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Пионер" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
38
16
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Полатқосшы" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
776
17
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ақбастау" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
22
Жуалы ауданы
7271
1
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
280
2
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
326
3
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
261
4
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
289
5
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3635
6
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
285
7
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
288
8
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
264
9
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
253
10
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

322
11
Коммунальное государственное учреждение "Кокбастауский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
299
12
Коммунальное государственное учреждение "Кызыларыкский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
246
13
Коммунальное государственное учреждение "Куренбельский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
258
14
Коммунальное государственное учреждение "Аксайский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
265
Кордайский район
36469
1
Коммунальное государственное учреждение "Алгинский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
678
2
Коммунальное государственное учреждение "Аухаттинский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
483
3
Коммунальное государственное учреждение "Беткайнарский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
228
4
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
265
5
Коммунальное государственное учреждение "Какпатасский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
117
6
Коммунальное государственное учреждение "Каракемерский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
163
7
Коммунальное государственное учреждение "Карасайский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
258
8
Коммунальное государственное учреждение "Карасусский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
378
9
Коммунальное государственное учреждение "Касыкский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
158
10
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кенен Кордайского района Жамбылской области"
151
11
Коммунальное государственное учреждение "Кордайский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
28504
12
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Масанчи Кордайского района Жамбылской области"
419
13
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Ногайбай Кордайского района Жамбылской области"
220
14
Коммунальное государственное учреждение "Отарский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
1639
15
Коммунальное государственное учреждение "Сарыбулакский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
502
16
Коммунальное государственное учреждение "Сортобинский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
1938
17
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Степной Кордайского района Жамбылской области"
226
18
Коммунальное государственное учреждение "Сулуторский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
62
19
Коммунальное государственное учреждение "Улкен Сулуторский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
80
Меркенский район

322
11
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
299
12
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
246
13
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
258
14
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
265
Қордай ауданы
36469
1
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
678
2
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Аухатты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
483
3
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Бетқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
228
4
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
265
5
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Какпатас ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
117
6
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Каракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
163
7
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Карасай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
258
8
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Карасу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
378
9
"Жамбыл обысы Қордай ауданы Қасык ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
158
10
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
151
11
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Қордай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
28504
12
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
419
13
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
220
14
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Отар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1639
15
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
502
16
"Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1938
17
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Степной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
226
18
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
62
19
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
80
Меркі ауданы

13788
1
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Мерке Меркенского района Жамбылской области"
4577
2
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Сарымолдаева Меркенского района Жамбылской области"
1731
3
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Андас батыр Меркенского района Жамбылской области"
942
4
Коммунальное государственное учреждение "Актоганский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
142
5
Коммунальное государственное учреждение "Аспаринский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
104
6
Коммунальное государственное учреждение "Акерменский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
85
7
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Акарал Меркенского района Жамбылской области"
173
8
Коммунальное государственное учреждение "Суратский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
241
9
Коммунальное государственное учреждение "Ойталский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
3165
10
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Т.Рыскулова Меркенского района Жамбылской области"
46
11
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
2076
12
Коммунальное государственное учреждение "Жанатоганский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
192
13
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кенес Меркенского района Жамбылской области"
265
14
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Татты Меркенского района Жамбылской области"
49
Мойынкумский район
4535
1
Коммунальное государственное учреждение "Мойынкумский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
2291
2
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
325
3
Коммунальное государственное учреждение "Бирликский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
96
4
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кенес Мойынкумского района Жамбылской области"
35
5
Коммунальное государственное учреждение "Хантауский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
13
6
Коммунальное государственное учреждение "Акбакайский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
135
7
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кылышбай Мойынкумского района Жамбылской области"
26
8
Коммунальное государственное учреждение "Шыганакский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
363
9
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Мирный Мойынкумского района Жамбылской области"

13788
1
"Меркі ауданы Меркі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4577
2
"Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1731
3
"Меркі ауданы Андас батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
942
4
"Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
142
5
"Меркі ауданы Аспара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
104
6
"Меркі ауданы Акермен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
85
7
"Меркі ауданы Ақарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
173
8
"Меркі ауданы Сұрат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
241
9
"Меркі ауданы Ойтал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі -сі
3165
10
"Меркі ауданы Т.Рысқұлов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
46
11
"Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2076
12
"Меркі ауданы Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
192
13
"Меркі ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
265
14
"Меркі ауданы Тәтті ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
49
Мойынқұм ауданы
4535
1
"Мойынқұм ауданы Мойынқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2291
2
"Мойынқұм ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
325
3
"Мойынқұм ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
96
4
"Мойынқұм ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
35
5
"Мойынқұм ауданы Хантау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
6
"Мойынқұм ауданы Ақбақай ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
135
7
"Мойынқұм ауданы Қылышбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
26
8
"Мойынқұм ауданы Шығанақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
363
9
"Мойынқұм ауданы Мирный ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

705
10
Коммунальное государственное учреждение "Мынаралский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
293
11
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Биназар Мойынкумского района Жамбылской области"
72
12
Коммунальное государственное учреждение "Уланбельский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
26
13
Коммунальное государственное учреждение "Кызылотауский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
23
14
Коммунальное государственное учреждение "Кызылталский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
31
15
Коммунальное государственное учреждение "Аксуекский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
55
16
Коммунальное государственное учреждение "Карабогетский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
46
район им. Т.Рыскулова
6945
1
Коммунальное государственное учреждение "Акыртобинский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
133
2
Коммунальное государственное учреждение "Каракыстакский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
213
3
Коммунальное государственное учреждение "Абайский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
47
4
Коммунальное государственное учреждение "Когершинский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
642
5
Коммунальное государственное учреждение "Теренозекский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
69
6
Коммунальное государственное учреждение "Кумарыкский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
395
7
Коммунальное государственное учреждение "Куланский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
2953
8
Коммунальное государственное учреждение "Луговской сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
936
9
Коммунальное государственное учреждение "Жанатурмыский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
103
10
Коммунальное государственное учреждение "Акбулакский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
345
11
Коммунальное государственное учреждение "Новосельский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
335
12
Коммунальное государственное учреждение "Корагатинский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
34
13
Коммунальное государственное учреждение "Каиндинский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
99
14
Коммунальное государственное учреждение "Кокдоненский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
345
15
Коммунальное государственное учреждение "Орнекский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"

705
10
"Мойынқұм ауданы Мыңарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
293
11
"Мойынқұм ауданы Биназар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
72
12
"Мойынқұм ауданы Ұланбель ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
26
13
"Мойынқұм ауданы Қызылотау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
23
14
"Мойынқұм ауданы Қызылтал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
31
15
"Мойынқұм ауданы Ақсүйек ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
55
16
"Мойынқұм ауданы Қарабөгет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
46
Т.Рысқұлов ауданы
6945
1
"Т.Рысқұлов ауданының Ақыртөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
133
2
"Т.Рысқұлов ауданының Қарақыстақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
213
3
"Т.Рысқұлов ауданының Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
47
4
"Т.Рысқұлов ауданының Көгершін ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
642
5
"Т.Рысқұлов ауданының Тереңөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
69
6
"Т.Рысқұлов ауданының Құмарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
395
7
"Т.Рысқұлов ауданының Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2953
8
"Т.Рысқұлов ауданының Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
936
9
"Т.Рысқұлов ауданының Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
103
10
"Т.Рысқұлов ауданының Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
345
11
"Т.Рысқұлов ауданының Новосель ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
335
12
"Т.Рысқұлов ауданының Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
34
13
"Т.Рысқұлов ауданының Қайыңды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
99
14
"Т.Рысқұлов ауданының Көкдөнен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
345
15
"Т.Рысқұлов ауданының Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

296
Сарысуский район
5308
1
Коммунальное государственное учреждение "Туркестанский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
12
2
Коммунальное государственное учреждение "Жанаарыкский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
8
3
Коммунальное государственное учреждение "Игиликский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
47
4
Коммунальное государственное учреждение "Камкалинский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
60
5
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Досбол Сарысуского района Жамбылской области"
3
6
Коммунальное государственное учреждение "Байкадамский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
865
7
Коммунальное государственное учреждение "Тогускенский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
36
8
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Жайылма Сарысуского района Жамбылской области"
27
9
Коммунальное государственное учреждение "Жанаталапский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
19
10
Коммунальное государственное учреждение "Жанатасский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
4231
Таласский район
4615
1
Коммунальное государственное учреждение "Каратауский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
4434
2
Коммунальное государственное учреждение "Аккумский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
5
3
Коммунальное государственное учреждение "Кокталский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
8
4
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ С.Шакирова Таласского района Жамбылской области"
17
5
Коммунальное государственное учреждение "Бериккаринский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
8
6
Коммунальное государственное учреждение "Оикский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
14
7
Коммунальное государственное учреждение "Аккольский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
38
8
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кенес Таласского района Жамбылской области"
6
9
Коммунальное государственное учреждение "Каратауский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
9
10
Коммунальное государственное учреждение "Бостандинский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
21
11
Коммунальное государственное учреждение "Ушаральский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
20
12
Коммунальное государственное учреждение "Кызылаулетский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
16
13
Коммунальное государственное учреждение "Тамдынский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
11
14
Коммунальное государственное учреждение "Каскабулакский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
8
Шуский район

296
Сарысу ауданы
5308
1
"Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
2
"Сарысу ауданы Жаңаарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
3
"Сарысу ауданы Игілік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
47
4
"Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
5
"Сарысу ауданы Досбол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
6
"Сарысу ауданы Байқадам ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
865
7
"Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
36
8
"Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
27
9
"Сарысу ауданы Жанаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
19
10
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4231
Талас ауданы
4615
1
"Талас ауданы Қаратау қалалық әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "
4434
2
"Талас ауданы Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
3
"Талас ауданы Көктал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
4
"Талас ауданы С.Шәкіров ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
5
"Талас ауданы Берікқара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
6
"Талас ауданы Ойық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
7
"Талас ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінң аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
38
8
"Талас ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
9
"Талас ауданы Қаратау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
10
"Талас ауданы Бостандық ауылдық окргуі әкімінің аппараты " коммуналдық мемлекеттік мекемесі
21
11
"Талас ауданы Үшарал ауылдық округі әкімінің аппараты " коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
12
"Талас ауданы Қызыләуіт ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
13
"Талас ауданы Тамды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
14
"Талас ауданы Қасқабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Шу ауданы

46250
1
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Балуан Шолак Шуского района Жамбылской области"
198
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Шу Шуского района Жамбылской области"
26237
3
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Шокпар Шуского района Жамбылской области"
91
4
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Конаева Шуского района Жамбылской области"
534
5
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Старый Шу Шуского района Жамбылской области"
383
6
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Бирлик Шуского района Жамбылской области"
257
7
Коммунальное государственное учреждение "Далакайнарский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
54
8
Коммунальное государственное учреждение "Актюбинский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
67
9
Коммунальное государственное учреждение "Жанакогамский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
338
10
Коммунальное государственное учреждение "Коккайнарский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
280
11
Коммунальное государственное учреждение "Ондирисский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
121
12
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Жанажол Шуского района Жамбылской области"
250
13
Коммунальное государственное учреждение "Алгинский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
201
14
Коммунальное государственное учреждение "Аксусский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
128
15
Коммунальное государственное учреждение "Корагатинский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
203
16
Коммунальное государственное учреждение "Тасоткельский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
243
17
Коммунальное государственное учреждение "Бирликустемский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
82
18
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Дулат Шуского района Жамбылской области"
98
19
Коммунальное государственное учреждение "Толебийский сельский округ Шуского района Жамбылской области"
16485

46250
1
"Балуан Шолақ селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
198
2
"Шу қаласы әкімінің әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
26237
3
"Шоқпар селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
91
4
"Қонаев ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
534
5
"Ескі-Шу селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
383
6
"Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
257
7
"Далақайнар селосы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
54
8
"Ақтөбе селлық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
67
9
"Жаңақоғам селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
338
10
"Көкқайнар селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
280
11
"Өндіріс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
121
12
"Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
250
13
"Алға селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
201
14
"Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
128
15
"Қорағаты селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
203
16
"Тасөткел селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
243
17
"Бірлікүстем селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
82
18
"Дулат селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
98
19
"Шу ауданы, Төле би ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16485