О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-3 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 24 июня 2014 года № 30-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 июля 2014 года № 2257
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-3 «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2083, опубликовано 1 января 2014 года в газете «Жамбыл Тараз» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «26016826» заменить цифрами «26022273»;
цифры «19128739» заменить цифрами «19134186»;
в подпункте 2) цифры «26235711» заменить цифрами «26241158»;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 маусымдағы № 30-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 1 шілдеде № 2257 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2083 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «26016826» сандары «26022273» сандарымен ауыстырылсын.
«19128739» сандары «19134186» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «26235711» сандары «26241158» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Секретарь Таразского
городского маслихата                       Б. Нарбаев
Приложение к решению
Таразского городского маслихата
№ 30-6 от 24 июня 2014 года
Приложение 1 решению
Таразского городского маслихата
№ 22-3 от 25 декабря 2013 года
Бюджет города Тараз на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 маусымдағы
№ 30-6 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 22-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3