Об установлении тарифов
Постановление Таразского городского акимата Жамбылской области от 8 декабря 2014 года № 1145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 декабря 2014 года № 2434. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 26 августа 2016 года № 572
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 26.08.2016 № 572 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тариф за проезд на регулярных автомобильных перевозках пассажиров и багажа в городе Тараз 55 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Таразского городского акимата Жамбылской области от 26.03.2015 № 247 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утвердить для некоторых категорий граждан льготы на проезд в городском общественном транспорте (кроме такси) согласно приложению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Тараз от 11 июля 2011 года № 532 "Об утверждении тарифов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-132, опубликовано 18 июля 2011 года в газете "Жамбыл-Тараз" № 29 (1055)).
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Сапаралиева Жаксылыка Мырзабековича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Таразского
Городского маслихата
Б. Нарбаев
"09" декабря 2014 года
Приложение к постановлению
акимата города Тараз
от "08" декабря 2014 года № 1145
Льготы для некоторых категорий граждан на проезд в городском общественном транспорте (кроме такси)
1. Право бесплатного проезда на городском пассажирском транспорте имеют следующие категории лиц:
- участники и инвалиды Великой Отечественной Войны
- инвалиды I группы по общим заболеваниям;
- инвалиды II группы по зрению;
- многодетные матери награжденные подвесками "Алтын алка", "Кумис алка, "Матери героини", "Материнская слава I-ой степени", "Материнская слава II-ой степени".
- Почетные граждане Жамбылской области и города Тараз, члены областного и городского Совета ветеранов.
- участники и инвалиды войны в Афганистане и ликвидации катастрофы на Чернобыльской Атомной электростанции, а также их вдовы.

Тарифті белгілеу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 1145 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 желтоқсанда № 2434 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 572 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімдігінің 26.08.2016 № 572 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-бабына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласындағы жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауда жол жүру тарифі 55 теңге болып бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Тараз қалалық әкімдігінің 26.03.2015 ж. № 247 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Қосымшаға сәйкес қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жол жүруде бірқатар санаттағы тұлғаларға жеңілдіктер бекітілсін.
3. "Тарифін белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 шілдедегі № 532 қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-132 болып тіркелген, 2011 жылғы 29 шілдедегі "Жамбыл-Тараз" № 29 (1055) газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Жақсылық Мырзабекұлы Сапаралиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров
"КЕЛІСІЛДІ"
Тараз қалалық мәслихатының
хатшысы Б. Нарбаев
"09" желтоқсан 2014 жыл
Тараз қаласы әкімдігінің
2014 жылдың "08" желтоқсандағы
№ 1145 қаулысына қосымша
Қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жол жүруде бірқатар санаттағы тұлғаларға жеңілдіктер.
1. Қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) тегін жүруге төмендегі санаттағы тұлғалардың құқығы бар:
- Ұлы Отан Соғысының ардагерлері мен мүгедектері;
- I топ мүгедектердің барлығына;
- II топтағы зағип мүгедектер;
- көп балалы аналар "Алтын алқа", "Күміс алқа", "Батыр ана", "I-ші дәрежелі Даңқты аналар", "II-ші дәрежелі Даңқты аналар";
- Жамбыл облысының және Тараз қаласының құрметті азаматтары, облыс және қалалық ардагерлер кеңесінің мүшелері;
- Ауған соғысының, Чернобыль Атом электростанциясы апатын жоюға қатысушылары мен мүгедектері және олардың жесірлері.

2. Право льготного проезда на городском пассажирском транспорте имеют следующие категории лиц:
- учащиеся начальных и средних школ (1-11 классы) - 25 тенге, стоимость ученического месячного проездного билета – 900 тенге;
- студенты высших и средне-специальных учебных заведений – 50 тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением Таразского городского акимата Жамбылской области от 26.03.2015 № 247 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жеңілдікпен жүруге төмендегі санаттағы тұлғалардың құқығы бар:
- бастауыш және жоғарғы сынып оқушыларына (1-11 сынып) - 25 теңге, оқушылардың айлық бірыңғай жүру билеті – 900 теңге;
- жоғарғы және арнайы орта оқу орындарының студенттеріне – 50 теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Тараз қалалық әкімдігінің 26.03.2015 ж. № 247 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).