О городском бюджете на 2015-2017 годы
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 24 декабря 2014 года № 37-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2014 года № 2448
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 858 286 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 538 317 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 224 904 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 567 052 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 528 013 тысяч тенге;
2) затраты – 28 755 534 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 879 948 тенге:
бюджетные кредиты – 879 948 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 711 218 тенге:
приобретение финансовых активов – 715 350 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 4 132 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1 488 414 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 488 414 тысяч тенге:
поступление займов – 1 825 394 тысяч тенге;
погашение займов – 512 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 175 020 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Таразского городского маслихата Жамбылской области от 07.04.2015 № 40-6; 08.06.2015 № 41-7; 28.08.2015 № 43-3; 06.11.2015 № 45-3; 25.11.2015 № 46-3; 11.12.2015 № 47-3 (вводится в действие с 01.01.2015).

2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 37-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 2448 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет, тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 858 286 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 538 317 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 224 904 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 567 052 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 528 013 мың теңге;
2) шығындар – 28 755 534 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 879 948 теңге:
бюджеттік кредиттер – 879 948 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 711 218 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 715 350 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 4 132 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 488 414 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 488 414 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 825 394 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 512 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 175 020 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 07.04.2015 № 40-6; 08.06.2015 № 41-7; 28.08.2015 № 43-3; 06.11.2015 № 45-3; 25.11.2015 № 46-3; 11.12.2015 № 47-3 шешімдерімен (01.01.2015 қолданысқа енгізіледі).

2. Утвердить резерв акимата города на 2015 год в 50 000 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2015 год согласно приложению 4.
4. Утвердить объем поступлений в бюджет города Тараза от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения согласно приложению 5.
5. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.

2. 2015 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 50 000 мың теңге сомасындағы мөлшерінде бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылу процессіне секвестрлеуге жатпайтын бюджет бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Тараз қаласы бюджетіне түсетін түсімдердің көлемі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Нарбаев
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата № 37-3 от 24 декабря
2014 года
Бюджет города Тараза на 2015 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Таразского городского маслихата Жамбылской области от 11.12.2015 № 47-3 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Подкласс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ

6. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаттың
хатшысы Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 37-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2015 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 11.12.2015 № 47-3 шешімімен (01.01.2015 қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
I. КІРІСТЕР