О предоставлении на договорной основе кандидатам помещений для встреч с избирателями и об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление Байзакского районного акимата от 12 сентября 2014 года № 496. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 октября 2014 года № 2345. Утратило силу постановлением Байзакского районного акимата Жамбылской области от 16 ноября 2023 года № 342
Сноска. Утратило силу постановлением Байзакского районного акимата Жамбылской области от 16.11.2023 № 342 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях проведения предвыборной агитационной кампании акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1.
2. Совместно с Байзакской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2.
3. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Байзакского района:
от 8 декабря 2011 года № 745 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты маслихатов и Мажилиса Парламента Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 декабря 2011 года за № 6-2-132, опубликовано 10 декабря 2011 года в районной газете "Ауыл жаналыгы – Сельская новь" за № 78);
от 26 июля 2013 года № 468 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 августа 2013 года № 1986, опубликовано 7 августа 2013 года в районной газете "Ауыл жаналыгы – Сельская новь" за № 74).
4. Отделу организационной и государственно – правовой работы аппарата акима района (К.Исмаил) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции и его официальное опубликование.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Бахтияра Муратовича Акбаева.

Кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткiзу үшiн шарттық негізде үй-жайлар беру және барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындарды белгiлеу туралы
Байзақ аудандық әкімшілігінің 2014 жылғы 12 қыркүйектегі № 496 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қазанда № 2345 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 2023 жылғы 16 қарашадағы № 342 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 16.11.2023 № 342 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына сәйкес, сайлау алдындағы үгiт жүргiзу науқанын өткiзу мақсатында Байзақ ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшiн шарттық негiзде 1 қосымшаға сәйкес үй – жайлар берiлсiн.
2. Байзақ аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісімі бойынша) бiрлесiп, барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн 2 қосымшаға сәйкес орындар белгiленсiн.
3. Байзақ ауданы әкiмдiгiнiң мына қаулыларының күшi жойылды деп танылсын:
2011 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Парламент Мәжiлiсiнің және мәслихат депутаттарының кандидаттарына сайлаушылармен кездесу үшiн үй-жайлар белгiлеу және үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiлеу туралы" № 745 (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2011 жылғы 14 желтоқсанда № 6-2-132 тiркелген, 2011 жылғы 10 желтоқсанда аудандық "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" газетiнiң N 78 санында жарияланған);
2013 жылғы 26 шiлдедегi "Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiлеу туралы" № 468 (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2013 жылғы 5 тамызда № 1986 болып тiркелген, 2013 жылғы 7 тамызда аудандық "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" газетінің № 74 санында жарияланған).
4. Аудан әкiмi аппаратының ұйымдастыру және мемлекеттiк – құқықтық жұмыс бөлiмшесi (Қ.Исмаил) заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулының әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Бақтияр Мұратұлы Ақбаевқа жүктелсiн.

6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
М. Шукеев
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Байзакской районной территориальной
избирательной комиссии
А. Толепбергенов
"___"___________ 2014 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Байзакского района
от 12 сентября 2014 года № 496
Помещения для проведения встреч с избирателями на договорной основе
Наименование населенных пунктов
Место проведение встреч
1
село Жакаш
Сельский клуб, улица Айтимбетова № 46
2
село Дикан
Актовый зал средней школы имени Ленина, улица Кузенбая № 45
3
село Бурыл
Зал заседений средней школы Бурыл, улица 9 мая
4
село Абай
Сельский клуб, улица Жамбыла № 4
5
село Сарыкемер
Районный дом культуры, улица Байзак батыра № 76
6
село Мадимар
Сельский клуб, улица Наржанова № 2
7
село Байзак
Актовый зал средней школы имени С.Абланова, улица Байдешова № 1
8
село Коктал
Дом культуры, улица Муканова № 10
9
село Жетибай
Сельский клуб, улица Толе би № 84
10
село Костобе
Сельский клуб, улица Аулие ата № 56 д
11
село Талас
Актовый зал средней школы имени Н.Гоголя, улица Туганбаева № 3
12
село Кызыл жулдыз
Селький клуб, улица Тортаева № 70
13
село Мырзатай
Сельский клуб, улица Жамансары № 4
14
село Дикан
Сельский клуб, улица 9 мая № 27
15
село Темирбек
Зал заседаний средней школы Чапаева, улица Школьная № 1
16
село Туймекент
Дом культуры, улица Конаева № 78
17
село Улгули
Сельский клуб, улица Жакыпбая № 126
18
село Жанатурмыс
Зал заседаний средней школы Жанатурмыс
19
село Кенес
Спортивный зал средней школы Кенес
Приложение 2
к постановлению акимата
Байзакского района
от 12 сентября 2014 года № 496
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
село Жетибай

6. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi
М. Шүкеев
"КЕЛIСIЛДI":
Байзақ аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
А. Төлепбергенов
2014 жылғы "___"___________
Байзақ ауданы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 12 қыркүйегіндегі
№ 496 қаулысына
1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшiн шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елдi мекеннiң атауы
Кездесу өтетiн орын
1
Жақаш ауылы
Әйтiмбетов көшесi № 46, ауылдық клуб
2
Диқан ауылы
Күзенбай көшесi № 45, Ленин атындағы орта мектебiнiң акт залы
3
Бурыл ауылы
9 мамыр көшесi, Бурыл орта мектебiнiң мәжiлiс залы
4
Абай ауылы
Жамбыл көшесi № 4, ауылдық клуб
5
Сарыкемер ауылы
Байзақ батыр көшесi № 76, аудандық мәдениет үйi
6
Мәдiмар ауылы
Наржанов көшесi № 2, ауылдық клуб
7
Байзақ ауылы
Бәйдешов көшесi № 1, С.Абланов атындағы орта мектебiнiң акт залы
8
Көктал ауылы
Мұқанов көшесi № 10, мәдениет үйi
9
Жетiбай ауылы
Төле би көшесi № 84, ауылдық клуб
10
Қостөбе ауылы
Әулие ата көшесi № 56 д, ауылдық клуб
11
Талас ауылы
Туғанбаев көшесi № 3, Н.Гоголь атындағы орта мектебiнiң акт залы
12
Қызыл жұлдыз ауылы
Тортаев көшесi № 70, ауылдық клуб
13
Мырзатай ауылы
Жамансары көшесi № 4 ауылдық клуб
14
Диқан ауылы
9 май көшесi № 27, ауылдық клуб
15
Темiрбек ауылы
Школьная көшесi № 1, Чапаев орта мектебiнiң мәжiлiс залы
16
Түймекент ауылы
Қонаев көшесi № 78, мәдениет үйi
17
Үлгiлi ауылы
Жақыпбай көшесi № 126, ауылдық клуб
18
Жаңатұрмыс ауылы
Жаңатұрмыс орта мектебiнiң мәжiлiс залы
19
Кеңес ауылы
Кеңес орта мектебiнiң спорт залы
Байзақ ауданы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 12 қыркүйегіндегі
№ 496 қаулысына
2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар
Елдi мекеннiң атауы
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар
1.
Жетiбай ауылы