О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Байзакского района
Решение Байзакского районного маслихата от 4 декабря 2014 года № 35-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 декабря 2014 года № 2428. Утратило силу решением маслихата Байзакского района Жамбылской области от 24 февраля 2016 года № 51-2
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байзакского района Жамбылской области от 24.02.2016 № 51-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Байзакского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Н. Укибаев
Приложение к решению
маслихата Байзакского района
№ 35-3 от 4 декабря 2014 года
О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Байзакского района
Названия населенных пунктов
Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстрации
1
Ботамойнакский сельский округ

Байзақ ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 35-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда № 2428 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 ақпандағы № 51-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 24.02.2016 № 51-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күніннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Байзақ ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 35-3 шешіміне қосымша
Байзақ ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындарының тізбесі
Елді мекендер атауы
Бейбіт жиналыстар, митинг, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізілетін орындар
1
Ботамойнақ ауылдық округі

село Байзак, улица Сейдекуль Байдешова №30 "а", площадь имени "20 лет независимости Республике Казахстан".
2
Байтерекский сельский округ
село Сарыкемер, улица Байзак батыра напротив здания №313.
3
Бурылский сельский округ
село Бурыл, улица 9 мая площадь напротив детского сада "Байтерек".
4
Диханский сельский округ
село Дихан, улица Али Кузенбая №19 "а", площадь перед сельским домом культуры.
5
Жанатурмыский сельский округ
село Кокбастау, улица Искендира Шалбайева №72, площадь напротив здания администрации сельского округа.
6
Жалгызтобинский сельский округ
село Жетибай, парк по улице Жамбыла Жабаева.
7
Коптерекский сельский округ
село Кенес, площадь на северной стороне памятника посвещенного ветеранам Великой Отечественной Войны по улице Жуниса Науатова.
8
Кокталский сельский округ
село Коктал, улица Сабита Муканова № 14, площадь перед сельским домом культуры.
9
Кызылжулдызский сельский округ
село Кызылжулдыз, площадь имени Сандыбала Оңғарбаева по улице Канымкыз Тортаевой № 70 "а", на северной стороне памятника посвещенного ветеранам Великой Отечественной Войны.
10
Костобинский сельский округ
село Талас, улица 40 лет победы, площадь перед зданием крестьянского хозяйства "Агали".
11
Мырзатайский сельский округ
село Мырзатай, около памятника посвещенного ветеранам Великой Отечественной Войны по улице Амиркул Жамансары
12
Суханбаевский сельский округ
село Жакаш, улица Шеке Айтимбетова №46, площадь перед сельским клубом имени Агадиля Суханбаева.
13
Сазтерекский сельский округ
село Абай, улица Жамбыла Жабаева № 4, площадь перед сельским клубом имени Абая.
14
Сарыкемерский сельский округ
село Сарыкемер, улица Байзақ батыра № 76, площадь перед домом культуры имени "Аль-Фараби".
15
Темирбекский сельский округ
село Тегистик, улица Школьная № 2, площадь перед средней школой имени Чапаева.
16
Туймекенский сельский округ
село Туймекент, улица Динмухамеда Конаева № 78, площадь перед сельским клубом.
17
Улгулинский сельский округ
село Улгули, улица Кожаберген Исмаилова площадь напротив здания администрации сельского округа и площадь перед сельским клубом имени Жакыпбая.
18
Ынтымакский сельский округ
село Мадимар, улицы Сейдалиева №3, площадь перед сельским клубом.

Байзақ ауылы, Сейдекуль Байдешова көшесі № 30 "а" "Қазақстан Тәуелсіздігінің 20 жылдығы атындағы" саябақ
2
Бәйтерек ауылдық округі
Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі № 313 ғимаратқа қарамақарсы алаң
3
Бурыл ауылдық округі
Бурыл ауылы, 9 мамыр көшесінің бойындағы "Бәйтерек" балабақшасының қарсы бетіндегі саябақтағы алаң
4
Дихан ауылдық округі
Дихан ауылы, Әлі Күзенбай көшесі № 19 "а" мекен-жайда орналасқан ауылдық мәдениет үйінің алдындағы алаң
5
Жаңатұрмыс ауылдық округі
Көкбастау ауылы, Іскендір Шалбайұлы көшесі № 72 ауылдық округ әкімшілігі ғимаратының алдындағы алаң
6
Жалғызтөбе ауылдық округі
Жетібай ауылы, Жамбыл Жабаев көшесінде орналасқан саябақ
7
Көптерек ауылдық округі
Кеңес ауылы, Жүніс Науатов көшесінің бойындағы Ұлы Отан Соғысы ардагерлеріне арналған ескерткіштің шығыс бетіндегі алаң
8
Көктал ауылдық округі
Көктал ауылы, Сабит Мұқанов көшесі №14 мекен-жайда орналасқан мәдениет үйінің алдындағы алаң
9
Қызыл жұлдыз ауылдық округі
Қызыл жұлдыз ауылы, Қанымқыз Тортаева көшесі №70 "а" мекен-жайда орналасқан Сындыбала Оңғарбаева алаңы
10
Қостөбе ауылдық округі
Талас ауылы, Жеңістің 40 жылдығы көшесі №20 мекен-жайда орналасқан "Агали" шаруақожалығы мекемесінің алдындағы алаң
11
Мырзатай ауылдық округі
Мырзатай ауылы, Әмірқұлұлы Жамансары көшесінің бойында орналасқан Ұлы Отан Соғысы ардагерлеріне арналған ескерткіштің маңындағы алаң
12
Суханбаев ауылдық округі
Жақаш ауылы, Шеке Әйтімбетов көшесі №46 мекен-жайда орналасқан Ағаділ Суханбаев ауылдық клубының алдындағы алаң
13
Сазтерек ауылдық округі
Абай ауылы, Жамбыл Жабаев көшесі №4 мекен-жайда орналасқан Абай ауылдық клубының алдындағы алаң
14
Сарыкемер ауылдық округі
Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі №76 мекен- жайда орналасқан "Әл-Фараби" атындағы мәдениет үйінің алдындағы алаң
15
Темірбек ауылдық округі
Тегістік ауылы, Школьная көшесі №2 мекен –жайда орналасқан Чапаев атындағы орта мектебінің алдындағы алаң
16
Түймекент ауылдық округі
Түймекент ауылы, Дінмұхамет Қонаев көшесі № 78 мекен-жайда орналасқан мәдениет үйінің алдындағы алаң
17
Үлгілі ауылдық округі
Үлгілі ауылы, Қожаберген Ысмайлов көшесінің бойында орналасқан ауылдық округі әкімшілігі ғимаратының алды және Мырзабаев Жақыпбай көшесіндегі ауылдық клуб ғимаратының алды
18
Ынтымақ ауылдық округі
Мәдімар ауылы, Әлімқұл Сейдалиев көшесі № 3 мекен-жайда орналасқан ауылдық клубтың алдындағы алаң