Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Байзакском районе на 2014 год
Постановление Байзакского районного акимата от 28 ноября 2014 года № 659. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 декабря 2014 года № 2440
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Байзақ ауданы бойынша 2014 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 659 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 желтоқсанда № 2440 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Байзақ ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Байзакском районе на 2014 год согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Байзакского района Жамбылской области" обеспечить публикацию данного постановления в печатных изданиях и интернет–ресурсах местного исполнительного органа.

1. Байзақ ауданы бойынша 2014 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. "Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкiмiнiң аппараты" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi аталған қаулы баспасөз беттерiнде және жергiлiктi атқарушы органның интернет – ресурстарында жариялануын қамтамасыз етсiн.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кенжебаева Сагындыка Жумагуловича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Шукеев
Приложение к постановлению
акимата Байзакского района от 28
ноября 2014 года № 659
Государственный образовательный заказ на дошкольное и родительской платы в Байзакском районе на 2014 год
Дошкольные организации
Государственный образовательный заказ (мест), в том числе финансируемых
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых
Размер родительской платы в (месяц)
За счет республиканских целевых трансфертов (тенге)
За счет местного бюджета (тенге)
За счет республиканских целевых трансфертов (тенге)
Дополнительные средства из местного бюджета на детские сады, финансируемые с республиканского бюджета
За счет местного бюджета (тенге)
Миницентры

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Сағындық Жұмағұлұлы Кенжебаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі М. Шүкеев
Байзақ ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 28 қарашадағы
№ 659 қаулысына қосымша
Байзақ ауданы бойынша 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Мектепке дейінгі мекемелер
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде қаржыландыратыны
Бір айға шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландыратыны
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (тенге)
Жергілікті бюджет есебінен (тенге)
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (тенге)
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын балабақшаларға жергілікті бюджеттен қосымша бөлінетін қаржы
Жергілікті бюджет есебінен (тенге)
Шағын орталықтар