О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 5 сентября 2014 года № 34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 сентября 2014 года № 2322. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 31 марта 2015 года № 39-14
Сноска. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 31.03.2015 № 39-14.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 22 августа 2014 года № 28-3 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2303) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2095, опубликовано в газете "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" от 4 января 2014 года за № 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 247 326" заменить цифрами "10 273 735";
цифры "1 436 824" заменить цифрами "1 481 778";
цифры "99 306" заменить цифрами "99 673";
цифры "54 139" заменить цифрами "38 818";
цифры "8 657 057" заменить цифрами "8 653 466";
в подпункте 2):
цифры "10 310 635" заменить цифрами "10 337 044".
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 қыркүйектегі № 34-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қыркүйекте № 2322 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 39-14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 39-14 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 22 тамыздағы № 28-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2303 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2095 болып тіркелген, 2014 жылдың 4 қаңтарында № 1-2 аудандық "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 247 326" сандары "10 273 735" сандарымен ауыстырылсын;
"1 436 824" сандары "1 481 778" сандарымен ауыстырылсын;
"99 306" сандары "99 673" сандарымен ауыстырылсын;
"54 139" сандары "38 818" сандарымен ауыстырылсын;
"8 657 057" сандары "8 653 466" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 310 635" сандары "10 337 044" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

13 300
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
66 155
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
321
012
Капитальные расходы государственного органа
502
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
36 780
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
122 608
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 642 238
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 642 238
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
477 102
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
351 124
002
Программа занятости
74 242
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41 046
005
Государственная адресная социальная помощь
22 300
006
Оказание жилищной помощи
1 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30 367
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 867
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44 692
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
115 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 842
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2 268
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
124 200
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 217
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 456
021
Капитальные расходы государственного органа
6 522
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
84 005
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 778
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

13 300
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
66 155
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
321
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
502
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
36 780
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
122 608
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 642 238
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 642 238
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
477 102
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
351 124
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
74 242
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41 046
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22 300
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30 367
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 867
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
44 692
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
115 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13 842
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2 268
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
124 200
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 217
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 456
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 522
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
84 005
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 778
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

2 568
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
11 466
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 306
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 183
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17 104
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 638
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
7 027
007
Капитальные расходы государственного органа
439
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
110 000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
110 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
59 161
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
59 161
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11 976
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
46 480
015
Капитальные расходы государственного органа
705
12
Транспорт и коммуникации
259 981
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
259 981
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
259 981
13
Прочие
222 025
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
125 112
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
125 112
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8 128
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8 128
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
81 496
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
50 186
013
Капитальные расходы государственного органа
322
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 988
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)

2 568
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
11 466
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 306
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 183
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17 104
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 638
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
7 027
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
439
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
110 000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
110 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
59 161
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
59 161
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 976
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
46 480
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
705
12
Көлiк және коммуникация
259 981
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
259 981
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
259 981
13
Басқалар
222 025
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
125 112
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
125 112
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8 128
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8 128
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
81 496
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 186
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
322
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30 988
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі