О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 17 ноября 2014 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 ноября 2014 года № 2378. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 31 марта 2015 года № 39-14
Сноска. Утратило силу решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 31.03.2015 № 39-14.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 10 ноября 2014 года № 31-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2365) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2095, опубликовано в районной газете "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" от 4 января 2014 года за №1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 273 735" заменить цифрами "10 353 925";
цифры "8 653 466" заменить цифрами "8 733 656";
в подпункте 2):
цифры "10 337 044" заменить цифрами "10 417 234";
в подпункте 3):
цифры "48 644" заменить цифрами "48 643";
в подпункте 5):
цифры "-48 644" заменить цифрами "-48 643";
в подпункте 6):
цифры "48 644" заменить цифрами "48 643".

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы № 35-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қарашада № 2378 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 39-14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 39-14 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қарашадағы №31-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2365 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2095 болып тіркелген, 2014 жылдың 4 қаңтарында № 1-2 аудандық "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 273 735" сандары "10 353 925" сандарымен ауыстырылсын;
"8 653 466" сандары "8 733 656" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 337 044" сандары "10 417 234" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"48 644" сандары "48 643" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-48 644" сандары "-48 643" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"48 644" сандары "48 643" сандарымен ауыстырылсын.

11 466
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 306
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 183
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17 101
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 635
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
7 027
007
Капитальные расходы государственного органа
439
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
137 905
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
137 905
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
63 661
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
63 661
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11 976
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
50 980
015
Капитальные расходы государственного органа
705
12
Транспорт и коммуникации
261 981
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
261 981
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
261 981
13
Прочие
223 051
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
125 112
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
125 112
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8 004
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8 004
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
82 646
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
50 336
013
Капитальные расходы государственного органа
322
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 988
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7289
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

11 466
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 306
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 183
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17 101
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 635
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
7 027
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
439
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
137 905
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
137 905
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
63 661
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
63 661
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 976
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
50 980
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
705
12
Көлiк және коммуникация
261 981
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
261 981
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
261 981
13
Басқалар
223 051
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
125 112
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
125 112
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8 004
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8 004
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
82 646
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 336
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
322
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30 988
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7 289
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және өнеркәсіп саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер