Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Касык Касыкского сельского округа
Решение акимата Касыкского сельского округа Жамбылской области от 13 ноября 2014 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 декабря 2014 года № 2437
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кордайского района от 10 октября 2014 года № 02/246 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением эпизоотического очага бруцеллеза мелкого рогатого скота установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории села Касык Касыкского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Касыкского сельского округа П. Жетигеновой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня госудрственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Абдибаев

Қасық ауылдық округінің Қасық ауылының аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы
Қасық ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 28 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 желтоқсанда № 2437 болып тіркелді
«Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына сәйкес және Қордай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2014 жылғы 10 қазандағы № 02/246 ұсынысы негізінде ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұсақ мүйізді малдарының бруцеллезден эпизоотиялық ошағының анықталуына байланысты Қасық ауылдық округі Қасық ауылының аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл облысы Қордай ауданы Қасық ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы П. Жетыгеноваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкіміА. Әбдібаев