Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 января 2015 года № 2466. Утратило силу решением Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 14 марта 2018 года № 23-5
Сноска. Утратило силу решением Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 14.03.2018 № 23-5 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. По всему тексту внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется решением Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 31.03.2015 № 32-6 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после официального опубликования).

Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қаңтарда № 2466 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 23-5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 14.03.2018 № 23-5 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "ставкаларын", "ставкалары","ставкаларының" деген сөздер "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің" деген сөздермен ауыстырылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 32-6 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить согласно приложению единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Мойынкумского района на единицу объекта налогооблажения в месяц.
2. Контроль над исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Мойынкумского районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодесінің 422 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мойынқұм ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мойынқұм ауданы мәслихатының аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии районного Секретарь районного маслихата:
маслихата: Ш. Исабеков
С. Абилов
Приложение к решению
Мойынкумского районного маслихата
от 22 декабря 2014 года № 31-7
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Мойынкумского района на единицу объекта налогооблажения в месяц
Наименование объекта налогооблажения
Размеры ставок единого фиксированного налога на единицу налогооблажения в месяц (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
2
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
3
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
20
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
3

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының Аудандық мәслихат
төрағасы хатшысы
С. Әбілов Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2014 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 31-7 шешіміне қосымша
Мойынқұм ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері
Салық салу объектісінің атауы
Айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелерінің (айлық есептік көрсеткіш)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
2
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
3
3
Ойын өткізу үшін пайдаланатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
20
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3