О внесении изменения и дополнений в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-11 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сарысускому району"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 4 августа 2014 года № 32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 11 августа 2014 года № 2297. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 31 марта 2015 года № 42-10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 31.03.2015 № 42-10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-11 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сарысускому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2102, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 1 февраля 2014 года № 8-9) следующие изменения и дополнений:
в правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
пункт 9-1 изложить в следующей редакции:
"9-1. Периодическая социальная помощь по обращениям предоставляется:
"Выпускникам общеобразовательных школ на основании статьи 6 Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года "О специальных социальных услугах" и детям из семей имеющим месячный среднедушевой доход, не превышающий 60 процентов от прожиточного минимума для оплаты очной формы обучения в высших и средних специальных учебных заведениях в размере фактической стоимости обучения за семестр в соответствующем учебном заведении по специальностям имеющим потребность в районе.
Нуждающиеся выпускники общеобразовательных школ обращаются за социальной помощью в уполномоченный орган до 20 августа текущего года.".
в пункте 10 после слов "уполномоченной организации" дополнить словами "либо иных организаций".

"Сарысу ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-11 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 тамыздағы № 32-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 тамызда № 2297 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 42-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 42-10 шешімімен (жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-3 тармағына, "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сарысу ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-11 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2102 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 ақпандағы № 8-9 аудандық "Сарысу" газетіне жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасында:
9-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9-1. Өтініші бойынша мерзімді әлеуметтік көмек:
Ауданға қажетті мамандықтар бойынша жоғарғы және арнайы орта оқу орындарында күндізгі оқу нысаны төлемі үшін, сәйкес оқу орнындағы семестрдегі оқуының нақты көлемінде, жалпы білім беретін мектептер бітірушілеріне "Арнаулы әлеуметтік қызметтер туралы" 2008 жылғы 29 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының негізінде және жан басына шаққандағы орташа табысы ең төмен күнкөріс деңгейінің 60 пайызынан аспайтын санаттағы отбасы балаларына көрсетіледі.
Әлеуметтік көмек үшін жалпы білім беретін мектептердің мұқтаж бітірушілері ағымдағы жылдың 20 тамызына дейін уәкілетті органға өтініш береді.".
10 тармағындағы "уәкілетті ұйымның" деген сөздерден кейін "не өзге де ұйымдардың" деген сөздермен толықтырылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития района, финансов и бюджету, охраны окружающей среды и природопользования, административно-территориального устройства, предпринимательства и сельского хозяйства районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Н. Султанбеков Б. Дондаулы

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық құрылысы, кәсіпкерлік және ауылшаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Н. Сұлтанбеков Б. Дондаұлы