О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 19 ноября 2014 года № 37-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 ноября 2014 года № 2392. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 27 мая 2015 года № 44-6
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 27.05.2015 № № 44-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 10 ноября 2014 года № 31-2 "О внесении изменений и допольнений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2365) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2090, опубликовано 18 января 2014 года в районной газете "Сарысу" за № 4), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 522 226" заменить цифрами "7 517 988";
цифры "458 130" заменить цифрами "448 064";
цифры "9 407" заменить цифрами "18 539";
цифры "18 462" заменить цифрами "19 396";
цифры "7 036 227" заменить цифрами "7 031 989";
в подпункте 2):
цифры "7 548 896" заменить цифрами " 7 544 658".

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 37-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 шілдеде № 2392 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 44-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 44-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қарашадағы № 31-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2365 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2090 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 4 аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 522 226" сандары "7 517 988" сандарымен ауыстырылсын;
"458 130" сандары "448 064" сандарымен ауыстырылсын;
"9 407" сандары "18 539" сандарымен ауыстырылсын;
"18 462" сандары "19 396" сандарымен ауыстырылсын;
"7 036 227" сандары "7 031 989" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 548 896" сандары "7 544 658" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социально-экономическому развитию территорий, финансов и бюджета, охраны окружающей среды и использования природы, определения административно-территориальной единицы районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Н. Прекешов
Секретарь районного маслихата
Б. Дондаулы
Приложение 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 37-2 от 19 ноября 2014 года
Приложение № 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 37-2 от 25 декабря 2013 года
Районный бюджет на 2014 год
Категория
2014 год, сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық құрылысы, кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Н. Прекешов
Аудандық мәслихат хатшысы
Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 19 қарашадағы
№ 37-2 шешіміне 1 – қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 25-3 шешіміне № 1 – қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
2015 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

1000
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12260
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
401242
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5098
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5098
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
347406
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
252840
002
Программа занятости
55140
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7579
005
Государственная адресная социальная помощь
15042
006
Оказание жилищной помощи
31600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6632
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18115
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
98770
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14825
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1137
464
Отдел образования района (города областного значения)
2536
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2536
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90608
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21600
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1070
021
Капитальные расходы государственного органа
4328
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
63610
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1422
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1422
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1869415

1000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
12260
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
401242
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5098
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5098
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
347406
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
252840
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
55140
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7579
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15042
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
31600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6632
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
18115
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
98770
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14825
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1137
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2536
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2536
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90608
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21600
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1070
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4328
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
63610
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1422
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1422
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1869415

11593
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6700
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11812
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9112
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2700
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
81037
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
81037
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27350
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27350
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12814
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
14536
12
Транспорт и коммуникации
335480
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
311164
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
311164
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24316
022
Развитие транспортной инфраструктуры
11500
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8816
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
4000
13
Прочие
721723
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
3479
006
Поддержка предпринимательской деятельности
3479
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17400
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
17400
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8917
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8917
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
368991
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

11593
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6700
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11812
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9112
006
Аудандардың облыстық маңызы бар аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2700
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
81037
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
81037
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27350
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27350
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
12814
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
14536
12
Көлік және комуникация
335480
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
311164
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
311164
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24316
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
11500
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8816
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
4000
13
Басқалар
721723
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
3479
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3479
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17400
040
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердi экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды iске асыру
17400
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8917
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8917
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
368991
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер