О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 23 декабря 2014 года № 40-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 декабря 2014 года № 2442. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 27 мая 2015 года № 44-6
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 27.05.2015 года № 44-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2090, опубликовано 18 января 2014 года в районной газете "Сарысу" за № 4), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "448 064" заменить цифрами "453 404";
цифры "18 539" заменить цифрами "18 769";
цифры "19 396" заменить цифрами "13 826".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложеню к настоящему решению.

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 желтоқсанда № 2442 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 44-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 44-6 шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2090 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 4 аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"448 064" сандары "453 404" сандарымен ауыстырылсын;
"18 539" сандары "18 769" сандарымен ауыстырылсын;
"19 396" сандары "13 826" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социально-экономическому развития района, финансов и бюджету, охраны окружающей среды и природопользования, административно-территориального устройства, предпринимательства и сельского хозяйства районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Б. Садуакасов
Секретарь районного маслихата
Б. Дондаулы
Приложение к решению
маслихата Сарысуского района
№ 40-4 от 23 декабря 2014 года
Приложение 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 25-3 от 25 декабря 2013 года
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық құрылысы, кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б. Садуақасов
Аудандық мәслихат хатшысы
Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 40-4 шешіміне қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 25-3 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
АТАУЫ
Сомасы, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

12260
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
401242
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
292766
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
242640
002
Программа занятости
56340
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7579
005
Государственная адресная социальная помощь
3642
006
Оказание жилищной помощи
31600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6632
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18115
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
98770
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14825
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1137
464
Отдел образования района (города областного значения)
2536
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2536
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
46168
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21600
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1070
021
Капитальные расходы государственного органа
4328
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
19170
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1422
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1422
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1864946
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
16976
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

12260
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
401242
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
292766
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
242640
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56340
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7579
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3642
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
31600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6632
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
18115
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
98770
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14825
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1137
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2536
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2536
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
46168
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21600
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1070
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4328
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
19170
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1422
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1422
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1864946
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
16976
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

9112
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2700
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
81037
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
81037
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27617
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27617
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13081
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
14536
12
Транспорт и коммуникации
336494
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
311164
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
311164
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25330
022
Развитие транспортной инфраструктуры
11500
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9830
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
4000
13
Прочие
680723
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
3479
006
Поддержка предпринимательской деятельности
3479
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17400
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
17400
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8917
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8917
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
368991
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10464
013
Капитальные расходы государственного органа
7075
044
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
335841
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

9112
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2700
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
81037
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
81037
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27617
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27617
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
13081
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
14536
12
Көлік және комуникация
336494
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
311164
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
311164
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25330
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
11500
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9830
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
4000
13
Басқалар
680723
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
3479
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3479
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17400
040
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердi экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды iске асыру
17400
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8917
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8917
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
368991
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10464
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
7075
044
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
335841
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары